اگر دانش قدرت است و سپس این شرح است که گروه آگاه هستند و حتی قوی تر. در سیاست هر ایدئولوژی — می شود آن را در مورد بازار آزاد محیط زیست, همجنسگرایان, هر چیزی — که به دنبال تاثیر نیاز به فرم خود را به یک بدن مشترک تفکر است. چنین “اندیشه” باعث می شود آن را ممکن است برای یک گروه به بیان اهداف و فعال دنبال کنید از طریق.

برای مثال در واشنگتن, d. C., the Federalist جامعه به دست آورد موفقیت فوق العاده ای در شکل دهی مجدد قوه قضائیه.

چقدر در آن موفق شد ؟ از زمان تاسیس آن در سال 1982 آن را به گونه ای خستگی ناپذیر هماهنگ نویسندگان و محققان و وکلا و دانشجویان حقوق از طرف محافظه کار قانونی تفکر است. با زور از کار سخت از آن ساخته شده خود را رفتن به محل برای جمهوری خواهان به دنبال قانونی استعداد — از جمله البته قضات جدید.

به عنوان یک نتیجه حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل شده است در دفتر قهرمان Federalist جامعه و تفکر است. که قدرت ایده ها.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صندلی یک جلسه با دولت و مقامات دولتی در زندان اصلاحات در مغلوب ساختن پیشی جستن باشگاه ملی گلف 9 اوت سال 2018 در بدمینستر, New Jersey. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

البته از طرف دیگر هم دارای ایده است. وجود دارد یک لیبرال “حقوقی-مجتمع صنعتی” است که چرخه های همفکر در داخل و خارج از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا فدرال بوروکراسی نخبگان قانون مدارس و صدها نفر از دیگر سازمان ها است. با تشکر از این چپ حقوقی شلیک لیبرالیسم برنده دعوا در دادگاه است که آن را نمی توانید برنده شدن در مجالس قانونگذاری — یا در دادگاه افکار عمومی.

در عین حال در حال حاضر به خوبی سازمان یافته Federalist جامعه داده است محافظه کاری یک صدای قوی و بسته به اینکه چه کسی در قدرت برنده صدای.

بله یک مکتب فکری نیاز به کسب قدرت در جهت ایده های خود را برای برنده شدن.

و بنابراین ما دوباره به مردی که دارای بیشترین قدرت در حال حاضر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

همانطور که همه می دانند در سال 2015 به 2016 او زد بر ایده هایی است که کاملا متفاوت از حاکم جمهوری خواه ارتدکسی به ویژه در تجارت و نظامی مداخله. که ارتدکسی البته تا به حال ساخته شده توسط گروههای مختلف فکری آن تبلیغ برای مثال توسط آزادی خواهان در موسسه کاتو و نومحافظه کاران در آمریکا سازمانی موسسه. (هر چند جالب و tellingly از گرفتن بروید از مبارزات انتخاباتی خود تهمت بود در هیئت مدیره با فدرالیست.) (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رمپ تا با توجه به کاتولیک رای دهندگان پیش از سال 2020 انتخابات)

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش در طول یک ماه میراث هیسپانیک رویداد در شرق کاخ سفید اکتبر 6, 2017 در واشنگتن, DC. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

در طول مبارزات انتخاباتی خود تهمت هرگز املای ایده های مختلف در جزئیات بسیار او نمی باید به توییت خود صحبت بلندتر از هر گونه سیاست tome.

اما سه سال به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری را می بینیم که فرمانده است و گاهی اوقات به سختی ترجمه خود ایده های مختلف به سیاست های مختلف.

برای قرار دادن که دقیق تر, بسیاری از, اگر نه بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های نه چندان متفاوت از کسانی که ما ممکن است دیده می شود در بیشتر “سنتی” جمهوری خواه دولت. به عبارت دیگر حتی در حال حاضر مسن ارتدکسی هنوز هم که بسیار از گرفتن آن است. این ارتدکسی برخی از ریشه های آن را در Reaganism و هنوز هم به آن درخواست تجدید نظر به بسیاری از, و در عین حال آن را سخت برای دیدن چگونه ایده های کمی تغییر از سال 1980 تا کنون می تواند پیروزی سیاسی اکثریت در دهه سوم قرن 21 است.

به عبارت دیگر محافظهکاری نیازهای فکری ارتقا دهید. حق دیگر می گویند به سادگی که امریکا فقط نیاز بیشتر کاهش مالیات یا بیشتر حق کاهش یا بیشتر در معاملات تجاری و انتظار می رود را به نفع خود. بسیاری از جدی ترین مشکلات امروز — از مصرف مواد مخدر به خانواده طبقه متوسط به انحلال تهدید از چین — وجود نداشت چهار دهه پیش است.

آن را برای کمک به ارتقاء محافظه کاری که Oren Cass دهکده جدید, گروه, آمریکا, قطب نما. Cass جالب پس زمینه: او یک بار برای میت رامنی مظهر از ارتدکسی و در عین حال او خود را برای اولین بار ساخته شده چلپ چلوپ در سال 2014 هنگامی که از او به چاپ یک داستان پوشش ملی برای نقد و بررسی در چین با عنوان صراحت “مبارزه با اژدها.”

Cass استدلال کرد که ما سیاست های تجاری به سوی مردم خلق شد خطرناکی ساده و بی تکلف از یک نقطه استراتژیک از مشاهده و همچنین به عنوان hideously منفرجه از نقطه نظر سیاسی است که تمام کسانی که یقه آبی کارگران می دانست که آنها گرفتن شفت حتی به عنوان مقامات در هر دو طرف خوشحال بود-صحبت بیات ارتدکسی. (مرتبط: تهمت متهم دموکرات از ‘تقلب’ 2020 انتخابات در برابر برنی ساندرز)

امروزه البته تحقق است که چین یک رقیب جدی است — و شاید حتی یک تهدید مرگبار — یک نزدیکی امری عادی است. و این عهد به قدرت از ایده ها و کاس شده است یک فکری محوری.

علاوه بر این در سال 2018 Cass منتشر شده “یک بار و آینده کارگر: یک چشم انداز برای از سرگیری کار در امریکا” که استدلال می کرد که پیر آزادیخواه-financialist ارتدکسی بود به شدت کم ارزش کار غفلت فرهنگی اجتماعی و خانوادگی کمک های ساخته شده توسط مردم سخت کوش. است که اقتصاد بیش از فقط داده های دلار و دگم — آن را نیز در گوشت و خون مردم است.

بنابراین در حال حاضر ما می توانید ببینید که در آن Cass آمریکایی قطب نما از آینده است — و که در آن. ماموریت خود او در مصاحبه ای گفته است “برای بازگرداندن اقتصادی اجماع است که بر اهمیت خانواده و جامعه و صنعت به کشور آزادی و رفاه است.”

یک فرد دارای یک نشانه به دیگران متعلق به جنبش حزب چای تشکیل در یک رالی در ایالت تگزاس کنگره در اولین روز از 82 جلسه قانونی در ژانویه 11, 2011 در Austin, Texas. تظاهرکنندگان خواستار اعتصاب واقعی ارزش های محافظه کار از مقامات منتخب. (عکس از بن Sklar/گتی ایماژ)

این احساسات هستند البته ایده هایی که راهنمای بسیاری از محافظه کاران. و به نوعی در طول چند دهه “محافظه کاری” شده است تابع به چه Cass تماس “بنیادگرایی بازار” — است که این ایده که مردم وجود داشته باشد به خدمت بازار, نه راه دیگری در اطراف.

بنابراین چالش برای Cass است برای کمک به بازگرداندن محافظه کار و ایده های خود را مناسب تقدم — محافظه کاری از خیابان اصلی این است که نه آزادیخواه شبه محافظه کاری که اغلب trickles از plutocratic اهدا کنندگان.

این خیابان اصلی-اولین دستور کار — تاکید بر مثال ساخت و شغل است که با آن که ثابت شود مغلوب ساختن پیشی جستن راز سس در سال 2016. و در حال حاضر برخی از رهبران جوانتر مانند سنسور. جاش هاولی و مارکو روبیو به دنبال به را هنوز هم بیشتر از آن برنده سس.

بنابراین امروز که در آن رئيس جمهور وقت مناسب ،

Cass پاسخ: “مغلوب ساختن پیشی جستن قطعا متزلزل چیز اما او نیست ارائه یک طرح و کافی دستور کار است.”

به عبارت دیگر در حالی که Cass است که به وضوح در هماهنگی با اهداف اعلام شده از مغلوب ساختن پیشی جستن پلت فرم داخلی او است که به دنبال به جلو به پست-مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. و بنابراین او به دنبال مقابله با کسانی که در خانه موجود مدارس است که امیدواریم که او می گوید به “بازگشت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت موجود است.”

هنوز برای زمان حال مغلوب ساختن پیشی جستن است وضعیت موجود حتی اگر ما هنوز نمی دانیم که آیا آن را یک سال دیگر یا پنج سال دیگر. در هر صورت آمریکا قطب نما به دنبال کمک به رفع یک محافظه کار واقعی شمال.(مرتبط: استاد که پیش بینی برنده انتخابات فکر می کند میشل اوباما می تواند برنده 2020)

نتیجه نبرد اندیشه ها ادامه خواهد داد به عنوان محافظه کاران به دنبال تعریف آنها — و نیست. و به عنوان ما را دیده اند, آن را نیز یک نبرد از سازمان که آمریکا قطب نما است که نه تنها جدیدترین اما همچنین به طور بالقوه یکی از جالب ترین.

James P. Pinkerton به عنوان یک سیاست داخلی دستیار در خانه های سفید از رئیس جمهور رونالد ریگان و جورج دبلیو بوش. او همچنین در سال 1980 تا 1984 1988, 1992 و 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. از سال 1996 تا سال 2016 او یک کمک کننده به Fox News Channel.


دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط the Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im