مالی قدرت پردازش: مرگ زغال سنگ هند کارمند با توجه به COVID-19 به عنوان درمان مرگ تصادفی

توسط ANI

دهلی نو: مرگ کارکنان با توجه به COVID-19 درمان خواهد شد و به عنوان مرگ تصادفی و kins از کارکنان را همان منافع مالی به عنوان آنها در مورد مرگ تصادفی در طول وظیفه گفت: اتحادیه با وزیر ذغال سنگ و معادن Pralhad جوشی در روز پنج شنبه.

در حالی که در تعامل با رسانه ها در رانچی خود را در طول یک روز سفر به, Jharkhand, جوشی گفت که زغال سنگ در هند حدود چهار لاخ در رول و کارگران در قرارداد دریافت خواهد شد بهره مند از این تصمیم. این kins از کارکنان متوفی از COVID-19 تا کنون نیز محافظت می شود با توجه به بیانیه رسمی توسط وزارت ذغال سنگ

“قرار دادن زندگی خود را در خطر زغال سنگ سرخپوستان را مجبور به انجام یک کار فوق العاده ای در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها بی وقفه انجام یک کار خوب. به همین دلیل من با افتخار آنها را زغال سنگ رزمندگان. من اعلام کرده اند این سود فقط به تشخیص خود خدمات ارزشمند به ملت” گفت: Joshi.

وزیر گفت که تجاری استخراج از معادن زغال سنگ در حال رفتن به سوخت توسعه در Jharkhand در سال آینده است. تحت تجاری حراج 9 معادن زغال سنگ در Jharkhand, دولت است که انتظار می رود برای به دست آوردن بیش از Rs. از 3200 کرور در یک سال به عنوان درآمد و تقریبا 50,000 اضافی اشتغال ایجاد خواهد شد برای مردم از دولت است.

در دیدار با وزیر, Jharkhand David Soren, جوشی بحث های مختلف معدن و مسائل مرتبط با او. او به بررسی عملکرد شرکت های زغال سنگ مرکزی Coalfields محدود (CCL), بهارات ذغال سنگ ذغال کک سازی محدود (BCCL) و شرق Coalfields محدود (ECL) و قدردانی از کار سخت قرار داده توسط زغال سنگ رزمندگان در برآورده ساختن تقاضای قدرت ملت در حال انجام همه گیر.

“هند هنوز هم در دیدار یک پنجم از آن سالانه زغال سنگ مورد نیاز از طریق واردات است. یک بار تجاری معدن میدارد و واردات مستقل نیروگاه های حرارتی و اسیر قدرت گیاهان به احتمال زیاد جایگزین صرفه جویی در پتانسیل واردات بیل در حدود 30000 تومان کرور در هر سال,” او اضافه شده در حالی که تاکید بر نیاز به شروع از تجاری معدن زغال سنگ.

او در ادامه گفت که شروع تجاری معدن ذغال سنگ کمک خواهد کرد و در ارائه مستقیم و غیر مستقیم اشتغال برای بیش از سه لاخ مردم است.

“پاسخ های تجاری معدن حراج بسیار خوب است. به خصوص در Jharkhand, ما در حال گرفتن 5 تا 10 مناقصه برای تقریبا تمام معادن در حراج. دولت را دریافت کنید از آن بهره برده و آن را نمودار فصل جدیدی از رشد در دولت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>