وزیر دارایی Nirmala Sitharaman تماس راهول گاندی ملاقات با مهاجران یک dramabaazi’

توسط PTI

دهلی نو: ضربه پشت در کنگره وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز یکشنبه گفت که رهبر آن راهول گاندی در حال انجام است درام و خواسته احزاب سیاسی خودداری از politicising وضعیت اسفبار کارگران مهاجر و رفتار مسئولانه در مورد این مسئله.

Sitharaman پس از اعلام تومان 20-لاخ کرور بسته اقتصادی گفت: دولت به دنبال همکاری از همه احزاب و از جمله کنگره برای حل و فصل این مسئله است.

این مرکز در حال حاضر به اطلاع تمام کشورهای که مورد 1500 قطار در دسترس هستند برای حمل کارگران مهاجر به مقصد خود را بر اساس درخواست از کشورهای مربوطه او گفت: وقتی پرسیده شد که به نظر در کنگره انتقاد در مورد بسته اقتصادی و از دست زدن به کارگران مهاجر.

او تعجب که چرا کنگره و یا خود را داد-حکومت متحده است درخواست برای قطار بیشتر و کمک به خود مهاجر کارگر رسیدن به خانه خود را.

“نه آنها در حال اضافه کردن به بدبختی از مهاجر و کارگر است که راه رفتن بر روی پای خود را به خانه خود را با متوقف کردن آنها و صحبت کردن است.

آن را بسیار بهتر خواهد بود اگر آنها می تواند راه رفتن همراه با آنها و همچنین حمل خود را از یوغ یا فرزندان خود را,” او گفت: در حالی که اشاره به راهول گاندی تعامل با کارگران مهاجر در حال فرار به خانه خود دولت در روز شنبه.

“آنها در حال تماس با ما dramabaaz. آنچه دیروز اتفاق افتاده است با متوقف کردن مهاجران و تعامل با آنها را در جاده ها و به هدر رفتن وقت خود را? آیا آنها dramabaaz?,” او پکتیا میباشد.

در اوایل این هفته به کنگره گفت: دولت بسته اقتصادی تا کنون کاهش یافته راه کوتاه از آنچه نخست وزیر وعده داده بود ملت و دوبله آن به عنوان یک “jumla بسته”.

همچنین به عنوان خوانده شده | راهول گاندی در دیدار خانه محدود کارگران مهاجر در دهلی نو; ترتیب حمل و نقل برای سفر خود را

“من درخواست کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی است که به ما اجازه صحبت مسئولانه و اجازه دهید ما به مقابله با کارگران مهاجر ما بیشتر مسئولانه” او گفت:.

او نیز جرأت کنگره اعلام کرد که مهاجران کارگران در بسیار راحت دولت در کشورهای تحت حکومت خود ،

“بسیاری از کشورهای در حال همکاری اما دیگران ادعا می کنند به همکاری با این مرکز در این موضوع از جنبش مهاجر کارگر,” او اضافه شده است.

سابق اتحادیه وزیر Jairam رامش گفت: در توییت: “80 درصد از ساختگی تومان 20 lakh کرور بسته اعلام کرد. آنچه بیشتر بازیافت و gimmickry باقی مانده است. چگونه بسیاری از jumlas خواهد هند تحمل درد, عذاب و ناراحتی تشدید می کند.”

رامش افزود: “خانم وزیر دارایی یک سوال ساده. چه پول نقد اضافی شما در حال قرار دادن به سیستم بیش از شش ماه است ؟ اطلاعیه عمدتا موجود در بودجه ارائه شده در فوریه 1. یک مورد دیگر از بسته بندی و بازاریابی.”

“آیا وزیر دارایی لطفا روشن اصول ‘atmanirbhar arthashastra’ (متکی به خود و اقتصاد)? در فوریه 1, 2020, او پیش بینی شده این مرکز هزینه در Rs 30.42 لاخ کرور برای سال 2020-21.

در حال حاضر با ‘atmanirbhar بهارات’ بسته چیست تجدید نظر رقم هزینه برای 2020/21? هر چیز دیگری است dramabaazi.”

با توجه به گزارش های مهاجرت جمعی از مردم با توجه به کروناویروس ناشی از مستند بزرگترین در تاریخ هند پس از پارتیشن از سال 1947.

زنان و کودکان و پیر و جوان در حال راه رفتن به خانه خود را دولت بر پا عنوان شده است وجود دارد درآمد اختلال در محل کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im