مورد پنجم از coronavirus تایید در پاکستان

عکس: AFP

پاکستان روز سه شنبه تایید آن مورد پنجم از رمان coronavirus در کشور است.

“ما در حال حاضر پنجم مورد تایید شده از COVID19 در مناطق فدرال. بیمار پایدار است و حال خوبی مدیریت” را تایید کرد دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا .

“من درخواست رسانه ها برای احترام به حریم خصوصی بیمار و خانواده,” او اضافه شده است.

با توجه به موسسه ملی بهداشت (NIH) بیمار 45 ساله از شمال کوهستانی منطقه گلگت بلتستان که وارد ایران از چند روز پیش.

یک مقام رسمی از وزارت بهداشت و درمان گفت: این زن بود در بیمارستان تحت درمان و اعضای خانواده او در حال آزمایش برای ویروس.

دو مورد از رمان coronavirus گزارش شده از کراچی در حالی که هر یک از اسلام آباد و فدرال منطقه است. تمام بيماران تا به حال به ایران سفر کرده که در آن حداقل 66 نفر کشته شده اند از ویروس ارشد از جمله کارمندان دولت با بیش از 1500 مورد تأیید.

در دوشنبه, Sindh تمدید بسته شدن تمام موسسات آموزشی پس از تایید یک دوم coronavirus مورد در کراچی بزرگترین شهر کشور.

این بیماری همه گیر است و باعث ترس و وحشت در سراسر جهان پس از آن کشته 3,100 مردم در سراسر جهان (عمدتا در چین) و تحت تاثیر قرار بیش از 80 ، 000 در سراسر جهان است. ایران پدید آمده است به عنوان یک کانون با 1,500 موارد گزارش شده و 66 مرگ و میر با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

این ویروس باعث می شود که مردم را به رنج می برند از ذات الریه و سرفه و تب و مشکلات تنفسی سرچشمه در چین هوبئی — که در شهر ووهان است که مرکز شیوع.

به طور جداگانه میرزا گفت جدید و به روز رسانی حرارتی اسکنرهای نصب شده در فرودگاه های بزرگ در سراسر کشور است.

“جدید و به روز رسانی حرارتی اسکنر در حال حاضر نصب شده در فرودگاه های بزرگ در سراسر پاکستان است. این بیشتر خواهد شد و به بهبود بهره وری از ما پورت ورودی و اولین خط دفاعی در برابر coronavirus” ظفر توییتی.

سند بسته مدارس به مدت دو هفته

در دوشنبه, Sindh تمدید بسته شدن تمام موسسات آموزشی پس از تایید یک دوم coronavirus مورد در کراچی بزرگترین شهر کشور.

سند وزیر سید مراد علی شاه گفت: تصمیم گرفته شد به طوری که انزوا دوره احتمالی بیماران می تواند تکمیل شود. حدود 738 زائران تا کنون در بازگشت از ایران در سند طی یک و نیم ماه وزیر اضافه شده است.

پاکستان مهر و موم مرزهای ایران و افغانستان

پاکستان بسته شده است مرزهای خود با ایران و افغانستان متوقف و تمام حرکات از جمله فعالیت های تجاری.

ترتیبات ویژه ای ساخته شده اند در تافتون مرز به صفحه نمایش حجاج ایران. جداسازی بخش تاسیس شده اند و اسکنر نصب شده به صفحه نمایش مسافران است.

بلوچستان دولت در حال حاضر وضعیت اضطراری اعلام کرد در مرز مناطق. حجاج ایران برای اولین بار قرنطینه در مراکز قبل از اینکه اجازه ورود به کشور است.

روز دوشنبه چمن مرز با افغانستان نیز بسته به مدت یک هفته تا مارس 9 و تمام حرکات در سراسر Bab-e-Dosti متوقف شد.

که راضی پاکستان پاسخ

روز دوشنبه سازمان بهداشت جهانی (WHO) ابراز اعتماد به نفس در راه پاکستان به کار گرفته شده رمان coronavirus شیوع در کشور است.

“من تحت تاثیر سریع و سخت کوش راه دولت به کار گرفته بحران تا کنون” که پاکستان نماینده Dr Palitha Mahipala گفت: در روز یکشنبه.

وی افزود: سازمان بهداشت متعهد شد برای حمایت از کشور در هر مرحله از راه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>