پانزده نفر به عنوان باران شدید کشته می شن کراچی

مسافران در طول یک جاده سیل زدوده پس از باران موسمی در شهر بندری کراچی پاکستان در تاریخ ۸ اوت ۲۰۲۰ راه خود را می پرند. — AFP/Rizwan

پانزده نفر در سه روز پس از بارش باران های شدید همچنان به ويرای ويراهه در کلان شهر جان خود را از دست داده اند.

مرحوم متعلق به مناطق مختلف کراچی، مقامات نجات گفت: دختران شش و 13 ساله از جمله آنها بودند.

عبدالقيوم معاون اداره هواشناسی پاکستان گفت، انتظار می رود شدت اين طلسم باران فردا بعد از ظهر کاهش یابد، در حالی که هشدار می دهد که چند دور باران در روز يکشنبه انتظار می رود.

“پس از پایان این سیستم، نسیم دریا به شهر بازخواهد گشت.”.

نمایش کامیون گیر در بخش dup up به دلیل راکد آب باران باعث سیستم فاضلاب ضعیف در جریان یک جریان سنگین از موسمی، واقع در منطقه عیش منسیل در کراچی در شنبه، 8 اوت 2020. — PPI/Rizwan Ali

باران شدید در شب جمعه تا شنبه ادامه داشت، با PMD گفت که بیشترین بارندگی در شهر سورجانی در 41.6میلی متر (میلی متر) ثبت شده است. شهرک سادی، گلشن های هاد، پایگاه مسرور نیروی هوایی پاکستان، پایگاه PAF Faisal، کراچی شمالی و لندی به ترتیب ۳۶/۲ میلی متر، ۳۶ میلی متر، ۳۲ میلی متر، ۳۰ میلی متر، ۲۴/۷ و ۲۲/۵ به ثبت رسیده اند.

در همین حال، بیش از 350 فیدر برق K-Electric tripped، مختل عرضه برق و اضافه کردن به woes از افرادی که در حال حاضر در حال حاضر در دو بار قطع مکرر رنج می برند.

مناطق آسیب دیده شامل گولیستن جاوهر، پلوان گوت، طرح ۳۳، مستعمره شاه فیسال، بازار لیاکات و کوایدآباد بود.

ضمن اینکه، کراچی جدید، سورجانی، خدا کی بستی، و کتهور با قطع طولانی مدت قدرت مواجه بوده اند، در حالی که چندین بلوک در منطقه فدرال B و گلشن اقبال نیز از قطع برق خبر داده اند.

برق به خاطر زيرساخت هاي “کي” نيست

بعلاوه، K-Electric ادعا کرد که هیچ مرگ و میر مرتبط با برق به دلیل زیرساخت های آن رخ نداده است.

KE بیشترین نگرانی خود را از حوادث ۹ الکتروکوئتیوشن گزارش شده بین ۷ تا ۸ اوت بیان می کند، و می گوید: «تمام این حوادث گزارش شده به دلیل آسیب دیده بودن سیم های غیر KE، موتور آب و به ویژه استفاده غیرقانونی از کنداس رخ داده است.»

باران به دادو می خورد

روابط عمومی اینتر-سرویس ها در بیانیه ای اعلام کرد که باران های اخیر به سد نای گاج آسیب وارد کرده است که در نتیجه آن، حفاظت از سیل بند نقض شده است.

نمایش جاده EBM Causeway که پس از جریان سیل در کورانچی درین پس از پایین ریختن سنگین فصل موسمی، در کراچی در شنبه ۸ اوت ۲۰۲۰ به طور کامل تخریب شد. — PPI /Rizwan Ali

در نتیجه، دست کم ۱۲ روستای این ولسوالی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند.

نیروهای ارتش، از جمله مهندسان ارتش، همراه با، قایق های موتوری و تیم های پزشکی ارتش به مناطق آسیب دیده برای نجات و تلاش های امدادی رسیده اند، آن را اضافه کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>