فمینیستی وکیل لیزا بلوم می گوید او معتقد است جو بایدن تجاوز جنسی تارا Reade اما هنوز هم پشتیبانی از او

فمینیستی وکیل لیزا شکوفه ها در روز جمعه گفت که هر چند او معتقد است سال 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن تجاوز جنسی تارا Reade, او هنوز هم او را حمایت.

شکوفه, آزار و اذیت جنسی یک وکیل است که به نمایندگی از شاکیان از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و سابق رادیو فردا, میزبان, Bill o’reilly, توییتی حمایت Reade جمعه اما تاکید کرد که او هنوز هم می شود رای گیری برای بایدن. (مرتبط: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بایدن مدعی تارا Reade و اتهام تجاوز جنسی, همه در یک مکان)

“من اعتقاد دارم که شما تارا Reade,” وکیل گفت. “شما باید افرادی که به یاد داشته باشید شما به آنها گفتم در مورد این چند دهه پیش. ما می دانیم که او ‘handsy’ شما نمی خواسته $. شما بدیهی است که خیلی تلاش کرد با استفاده از این.”

“من هنوز هم به مبارزه مغلوب ساختن پیشی جستن بنابراین من هنوز هم پشتیبانی جو” بلوم اضافه شده است. “اما من شما را باور دارند. و من متاسفم.”

شکوفه نیست و در عین حال پاسخ به یک درخواست برای نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

Reade مشغول به کار به عنوان یک سنا کارمند برای بایدن در سال 1993 است و متهم پس از آن سناتور از بوسیدن او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را بدون رضایت او.

او جلو آمد و با اتهامات او را در اواخر ماه مارس و در 9 آوریل ظ گزارش پلیس با سی Metropolitan police – گزارش پلیس است که در حال حاضر غیر فعال به MPD گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد شنبه.

این بایدن کمپین است که در پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر از DCNF است را تکذیب کرد حمله و گفت: آن را “کاملا اتفاق رخ نداد.”

پنج نفر را تایید جزئیات مختلف از Reade حساب در برابر بایدن یک DCNF بررسی اظهارات یافت: او مادر و برادر خود را با دوستان سابق او همسایه و همکار سابق.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de