‘فدرال به خانه’: اعتراض رهبران می گویند ‘منطقه جنگی’ تظاهرات گرفته نشده و دور از پیام خود

تعداد افراد شرکت کننده در زندگی ماده تظاهرات در پورتلند, اورگان پس از افزایش فدرال عوامل مستقر شدند آسوشیتد پرس گزارش داد, اما معترضان ادعا می کنند آن را تحت تاثیر قرار نمی حرکت خود را در اهداف.

معترضان می گویند که تمرکز جدید بر مخالفت با مداخله فدرال همراه با افزایش هرج و مرج فعالیت است و نه منحرف از پیام خود را در برابر نژاد پرستی AP گزارش شده است.

“ما نمی توانیم برای پاسخ به این حمله در دموکراسی ما این حمله در قانون اساسی ما” پورتلند کمیسر شهر Jo Ann هاردستی گفت: AP گزارش شده است. “و ما امر می تواند احمقانه به این باور است که ما می تواند به ماندن متمرکز فقط در زندگی و آدرس فیزیکی و ضرب و جرح است که در حال وقوع است.”

ماموران فدرال را با استفاده از گاز اشک آور و کمتر-سلاح های مرگبار علیه معترضان شرکت کننده در خرابکاری و آتش زدند به دادگاه AP گزارش شده است. مقامات آژانس می گویند که آنها نیاز به محافظت از فدرال افسران و اموال اما رهبران محلی می گویند حضور ماموران فدرال منجر به رفتار نامنظم با توجه به AP.

“همانطور که ما شاهد پورتلند تبدیل شدن به یک جنگ منطقه ما به وضوح درک است که این تلاش برای ارعاب نه فقط معترضان در خیابان پورتلند اما برای منحرف کردن جنبش ما در دفاع از زندگی” جنبش برای زندگی ائتلاف سازمان Chinyere Tutashinda گفت: AP گزارش شده است.

Tutashinda ادعا فدرال حضور یک “شکست استراتژی” برای افزایش رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات AP گزارش شده است.

دموکرات ایالتی اورگان بهداشت ، Lew فردریک گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “اشتباه محاسبه” اگر این فکر می کردند که می تواند پایان تظاهرات با توسل به زور و که او دیده است یک افزایش در درگیری با تظاهرات AP گزارش شده است. “آن پرسیده جنبش اعتراضی در پورتلند” فردریک گفت. (مرتبط: فیلم منحصر به فرد: ‘غیر قانونی مجمع را اعلام کرد در پورتلند به عنوان آتش سوزی فدرال افسران جنگ با تظاهر)

در سراسر کشور تظاهرات آغاز شده و پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در جورج فلوید گردن برای نزدیک به نه ساعت. فلوید درگذشت در طول بازداشت تصویری از این حادثه نشان می دهد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de