قوانین قاضی فدرال نیویورک باید نگه ژوئن دموکراتیک اولیه انتخابات

یک قاضی فدرال حکم داد که نیویورک باید رو به جلو خود را با ریاست جمهوری اولیه پس از دولت هیئت مدیره از انتخابات رای به لغو آن در میان coronavirus نگرانی.

ایالات متحده منطقه قاضی Analisa تورس از منهتن ساخته شده حاکم شنبه شب به نگه اولیه در ماه ژوئن ان بی سی نیوز گزارش داد. نیویورک دولت هیئت مدیره از انتخابات تصمیم گرفت در اواخر ماه آوریل به نوار مستقل ایالت ورمونت برنی ساندرز’ نام از رای گیری پس از او کاهش یافته است به طور موثر لغو اولیه و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن برنده است.

تورس حکم به نفع نامزد سابق ریاست جمهوری اندرو یانگکه طرح دعوی در دادگاه در برابر انتخابات هیئت مدیره در اواخر ماه آوریل زمانی که هیئت مدیره لغو اولیه پس از آن تا به حال به تعویق افتاده است, ژوئن 23. (مربوط به: نیویورک آشکار لغو ریاست جمهوری اولیه با وجود اعتراض از ساندرز کمپین)

“این بی سابقه و بی جا حرکت نقض حقوق شاکیان و همه ایالت نیویورک حزب دموکرات رای دهندگان وجود دارد تخمین زده می شود بیش از شش میلیون دلار به عنوان آن را اساسا رد می کند آنها حق انتخاب بعدی ما, نامزد های ریاست جمهوری ایالات متحده” طرح دعوی در دادگاه خوانده شده با توجه به اخبار CBS.

تورس اعطا دستور مقدماتی سفارش هیئت مدیره برای بازگرداندن به حالت تعلیق نامزدهای مقدماتی حزب دموکرات رای گیری.

“دادگاه آمده که شاکی شاکی-Intervenors نشان داده اند روشن و قابل توجهی احتمال موفقیت در محاسن خود را ادعا می کنند که حزب دموکرات در کمیسیون’ مارس 27 وضوح از بین بردن یانگ ساندرز و هشت دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری از انتخابات محروم آنها را از associational, حقوق اول و چهاردهم اصلاحات مربوط به قانون اساسی” این حکم به عنوان خوانده شده.

تمام 10 نامزد ریاست جمهوری نام در مارس 27 قطعنامه مربوطه قواره از نماینده نامزدها خواهد بود دوباره بازسازی شد به ژوئن 23 رای گیری.

کسانی که نامزدها عبارتند از: یانگ Sanders دموکرات ایالت ماساچوست الیزابت وارن دموکرات ایالت کلرادو مایکل بنت دموکرات ایالت مینه سوتا ctq دموکرات هاوایی در کنگره Tusli Gabbard تاجر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار سابق South Bend, Ind. شهردار پیت Buttigieg سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و تاجر تام Steyer.

“من خوشحالم که یک قاضی فدرال موافقت کرد که محروم کردن میلیون ها نفر از نیروهای جدید حق رأی در انتخابات اشتباه بود” یانگ نوشت در توییتر پست سه شنبه. “من امیدوارم که نیویورک مدیره از انتخابات از این حکم نوظهور قدردانی از نقش آنها در حفاظت از دموکراسی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de