فدرال دولت گسترش ‘محدودیت’ تا مارس 14 برای جلوگیری از گسترش coronavirus

Geo News/Screengrab از طریق اخبار

“محدودیت” های اعمال شده در این کشور ادامه خواهد داد برای دو هفته بیشتر — مارس 1 تا 14 — برای جلوگیری از گسترش coronavirus وزیر فدرال برای برنامه ریزی و توسعه اسد عمر گفت.

تصمیم به تمدید دوره از محدودیت های گرفته شده در جلسه کمیته هماهنگی ملی (NCC).

“جلسات سازمان برگزار خواهد شد به طور منظم قبل از 14 مارس به بررسی وضعیت” عمر گفت: در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار دستیار ویژه نخست وزیر در سلامت دکتر ظفر میرزا و دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان در امنیت ملی را بدست آورد و سیاست راهبردی برنامه ریزی Moeed یوسف.

“صنایع تولید نیازهای اساسی — مواد غذایی, پزشکی و برق و غیره. — کار به عنوان آنها بسیار مهم در این زمان,” او گفت: “این محدودیت ها میوه خواهد شد تنها در صورتی ضرورت اساسی در حال ارائه به مردم […] دولت استانی و فدرال هستند در همان صفحه در این زمینه است.”

“حمل و نقل کالاهای خود ادامه خواهد داد که همه اعضای حاضر در جلسه موافقت کرده بود در همکاری در این راستا” او اشاره کرد.

“در مارس 4, اولین پرواز خواهد رسید در اسلام آباد از طریق پاکستان هواپیمایی بین المللی. مسافران تست خواهد شد و آنها خواهد بود نگهداری در قرنطینه تسهیلات تا نتایج دریافت,” او گفت: با اشاره به هدف دولت برای آغاز از سرگیری عملیات پرواز.

اگر آنها تست منفی و سپس ما آنها را به خود قرنطینه و لازم است اقدامات پیشگیرانه وزیر گفت.

“در مارس 5, ما بررسی این اندازه گیری آوردن مردم از خارج از کشور آن است که اگر موفق پس از آن پرواز را از سر در های مختلف فرودگاه های کشور […] پروازهای داخلی باقی خواهد ماند و به حالت تعلیق درآمد.”

“محدودیت های اعمال شده را محدود گسترش coronavirus. اگر آنها به حال شده است اعمال موارد بیشتری خواهد پدید آمده اند” گفت: عمر.

دکتر میرزا خواستار انضباط

“در حالی که ما باید تمدید محدودیت تا مارس 14, ما باید به یاد داشته باشید برای حفظ اجتماعی فاصله. مردم نیز باید رعایت self-قرنطینه” گفت: دکتر میرزا به عنوان او در زمان بیش از این کنفرانس مطبوعاتی.

“اگر ما در ایجاد محدودیت های بیشتر استرن و سپس آن را به نتایج بهتر عملکرد” او توضیح افزود: “دفاتر متعدد هنوز هم با استفاده از بیومتریک برای حضور. ما به شدت توصیه آنها را در برابر آن.”

در سطح جهان بیش از 800.000 نفر آلوده شده اند coronavirus با بیش از 42000 مرگ و میر در حالی که 21 درصد بهبود یافته اند.

صحبت از این وضعیت در پاکستان, Dr میرزا گفت: “تعداد موارد مشکوک هستند 17,331 که افزایش 1,436 ثبت شده در 24 ساعت گذشته. افزایش بالا است; این افزایش به طور متوسط در هر روز 12 درصد است .”

“در حال حاضر وجود دارد در مجموع 2,049 موارد در پاکستان با افزایش 178 در 24 ساعت گذشته,” او گفت:.

Azad, Jammu and Kashmir شش موارد بلوچستان 158 گلگت-بلتستان 184, اسلام آباد, 54, خیبر پختونخوا, 253, Punjab 708 در حالی که 67 در سند او اطلاع رسانه ها.

“تعداد افرادی که به بهبود 82 در حالی که 10 در موقعیت بحرانی” او گفت:.

وجود دارد بیش از 8,800 مردم در قرنطینه و بیش از 5000 آزمایش شده است که 19 درصد دارای آزمایش مثبت او اضافه شده است.

PIA به این رشته بازگشت به خانه

در ضمن یوسف در جلسه مطبوعاتی گفت که از مارس 3-11, 17 PIA پرواز پرواز به کشورهای مختلف و به ویژه پروازها را به مکان های که در آن ما اتباع رشته هستند.

“بزرگترین نگرانی ما این است که آزمایش مردم در آینده به کشور است. به کادر فنی گفته است که می تواند ما را در 2000 مسافر در حال حاضر,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>