فدرال دولت بیان رزرو بیش از دانیل پرل حکم

اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: وزارت کشور در روز جمعه گفت دولت فدرال ابراز رزرو بیش سند بالا دادگاه (SHC) تصمیم به رفت و آمد حکم اعدام نخست متهم در دانیل پرل پرونده و تبرئه سه نفر از همدستان.

مرکز ابراز نگرانی بیش از SHC آوریل 2 حاکم بر مورد ما روزنامه نگار دانیل پرل را قتل این وزارت گفت و اشاره کرد که اگر چه آن را استانی مهم توجه به این که این یک پرونده جنایی در ماده گرفته شده بود تا با این سند وزارت کشور نیز هست.

این وزارت افزود که دولت از سند تا به حال تصمیم به پرونده درخواست تجدید نظر در برابر SHC حکم در هفته آینده در دادگاه عالی پاکستان است. تا زمانی که انجام شد یک مورد تحت نظم عمومی قانون ثبت شده در برابر هر چهار مظنون بودند نیز تحت بازداشت خانگی تحت نگهداری در نظم عمومی فرمان برای سه ماه.

این مرکز با توجه به وزارت کشور توصیه دولت سند به اطمینان حاصل شود که تمام الزامات قانونی انجام شد و استفاده از بهترین منابع برای پرونده درخواست تجدید نظر در دادگاه بالا. آن را نیز کارگردانی استانی رهبری برای مشورت با دادستان کل در این زمینه است.

دولت فدرال همچنین تصریح کرد که حل و فصل را به تروریست ها به عدالت است.

سند فراخوانی عمومی قانون نظم

اوایل امروز دولت سند تا به حال به استناد حفظ نظم عمومی (MPO) قانون برای جلوگیری از همه از دانیل پرل قتل مظنون از پیاده روی رایگان و دستور داد آنها را نگه داشته و در بازداشت به مدت 90 روز دیگر.

با توجه به سند, صفحه اصلی, وزارت, اطلاع رسانی, انتشار نخست متهم عمر سعید شیخ فهد Naseem سید سلمان Saqib و شیخ محمد عادل می تواند خطر انداختن وضعیت نظم و قانون در این استان در نتیجه نیاز خود را از ادامه بازداشت.

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفته بود Geo News centre شگفت زده شد در حکم زمان و حاکم خواهد بود به چالش کشیده در بالاتر فروم. پاکستان قربانی های زیادی در مبارزه با تروریسم, او تا به حال اضافه شده است.

ایالات متحده نیز در حال ابراز نگرانی در تبرئه از همه چهار تن از تروریسم اتهامات تشریح توسعه یک توهین به قربانیان تروریسم در همه جا.

در بیانیه ای, اصلی, معاون دستیار وزیر امور خارجه آلیس G. Wells گفته بود: “ما ضمن استقبال از تصمیم پاکستان برای تجدید نظر در حکم.

“کسانی که مسئول daniel’s, جرم آدم ربایی و قتل باید به صورت کامل اندازه گیری عدالت” چاه اضافه شده بود.

SHC بود روز چهارشنبه به طور کامل تبرئه شدند سه مظنون به دست داشتن در وال استریت ژورنال خبرنگار ربایی و قتل در سال 2002 واژگون شیخ را با مجازات اعدام برای قتل و توزیع او هفت سال حبس حکم برای ربودن روزنامه نگار به جای.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>