فدرال دولت انجام همه چیز را برای کمک به استان ها در مبارزه با کروناویروس: Asad عمر


اسلام آباد: وزیر فدرال اسد عمر در روز سه شنبه گفت که دولت فدرال در حال انجام همه چیز را برای کمک به این استان در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزیر فدرال بود خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با دستیار ویژه به ساعت بر سلامت دکتر ظفر میرزا که در آن او در مورد کوروناویروس گسترش در کشور است.

در آدرس خود را عمر گفت که دولت با هدف به سرانجام افزایش آن coronavirus تست به ظرفيت 25,000 در هر روز تا پایان این ماه است.

صحبت در Ehsaas برنامه او گفت که در مرحله اول حدود چهار میلیون خانوار داده خواهد شد و چک را به کمک به آنها را در طول این زمان دشوار است. این چک داده خواهد شد و از طریق 16,923 نقطه از فروش در سراسر کشور.

او توضیح داد که نقطه فروش سیستم در محل قرار داده است برای تشویق اجتماعی فاصله و به اطمینان حاصل شود که مردم آلوده نیست یکدیگر با کوروناویروس.

وزیر گفت که دولت ارسال خواهد شد 153 هواکش به بیمارستان در سراسر پاکستان شروع پنج شنبه.

“دولت فدرال در حال کار برای مردم در سراسر پاکستان در هر استان است. آن است که کار برای بهداشت و درمان کارگران و کسب و کار و دیگر موسسات,” او گفت:.

عمر هشدار داد توده ها در مورد خطرناک گسترش coronavirus و چگونه آن را می تواند به اثبات کشنده است. “بریتانیا به رسمیت شناخته شده است برای داشتن بهترین سیستم بهداشت و درمان در جهان هنوز آن ساعت بوریس جانسون شده است و معطوف به یک ICU,” او گفت:.

تعداد زیادی از بیماران در فاز بهبود: دکتر میرزا

SAPM دکتر میرزا گفت که در این کشور تعداد تایید caes است 3,434 و تعداد زیادی در حالت بازیابی.

او گفت که در طی 24 ساعت گذشته 577 مورد جدید ثبت شد در حالی که تا کنون 429 باید به طور کامل بهبود یافتند.

“28 نفر تا کنون در بخش ICU گفت:” SAPM اضافه کرد که نسبت مرگ به علت ویروس است 1.4 در پاکستان است.

او ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک کیت پزشکی در میلیون ها نفر در دسترس خواهد بود در سراسر کشور گفت: تعداد آزمایشگاه انجام آزمون خواهد بود افزایش یافته و به 32 و پس از آن 40.

همانطور که از شنبه, پاکستان, ثبت بیش از 4000 مورد از coronavirus و 55 مرگ و میر.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im