کابینه فدرال به تعویق انداختن افزایش PTV صدور مجوز هزینه

وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون سناتور شبلي Faraz پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد در 21 ژوئیه سال 2020 است. — PID

اسلام آباد: فدرال کابینه معوق تصمیم بر افزایش صدور مجوز هزینه Paksitan تلویزیون (PTV) به بعد, جلسه وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون سناتور شبلي Faraz روز سه شنبه گفت.

اما “کابینه فدرال به تعویق افتاد و این موضوع” او اشاره کرد. “این PTV استفاده می شود یک موسسه بزرگ با یک نامی تاریخچه مانند خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) و پاکستان کارخانه های تولید فولاد (PSM).”

“این همه نمادهای [پاکستان] عظمت است. با گذشت زمان این دولت به جای تقویت و بهبود این موسسات در زمان آنها را به نابودی است.

“این PTV شد و سپس یک موسسه در آن وجود دارد سیاسی hirings [از جمله] از PPP و PML-N. سوء مدیریت و meritless hirings در نتیجه به ارمغان آورد و نهاد را به زمین” او اشاره کرد.

وزیر افزود که PTI-رهبری دولت در حال حاضر نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ در جهت به این نام تجاری جدید تعریف, PTV به عنوان نماینده دولت و یک صدا از پاکستان است.

“ما نیز توان پرداخت حقوق بازنشستگی به دلیل تعداد زیادی از بازنشستگان — حداقل 3000 — که هنوز به پرداخت حقوق بازنشستگی. بنابراین برای رفع تمام مدیریت و مسائل فنی از جمله دوربین های منسوخ شده و هیچ تولید کار در رفتن ما مجبور به آمدن به این تصمیم و نه پیشنهاد.

“در حال حاضر تا آنجا که ساختمان و بازسازی نگران است, برنامه ریزی شده است در حال حاضر تکمیل شده است” Faraz گفت:, و اضافه کرد که هیچ چیز می تواند انجام شود بدون این منابع به خصوص زمانی که مسائل مربوط به حقوق بازنشستگی و تجهیزات جدید تا به حال حل شود.

“بدیهی است که نیاز به یک سرمایه گذاری بزرگ وجود خواهد داشت و بحث بیشتر در این زمینه [بعد] و نظرات به دنبال خواهد شد. بنابراین این موضوع شده است معوق به هفته آینده.

با توجه به اطلاعات اخیر منتشر شده مربوط به دارایی جزئیات و ملیت نخست وزیر عمران خان مشاوران و ویژه دستیاران وزیر گفت: دولت تمجید حرکت می کند که او گفت: بر اساس PTI رئیس را دیرینه موضع.

“PM عمران همیشه اعتقاد بر این است که همه نمایندگان باید اعلام دارایی های خود را و او است که در سال 2011 بیش از حد زمانی که او خواسته اصلی اعضای کمیته به اعلام دارایی های خود را — که ما انجام دادیم. این است که هنوز گام دیگری در این روند یک گام به او وعده داده شده و در حال حاضر که وعده برآورده شده است.

و اشاره کرد که “این شده است هرگز قبل از انجام داده”, Faraz گفت: گام های فردی بودند شروع یک سفر طولانی از جمله شفافیت نه تنها انتخاب عمومی نمایندگان اما مشاوران و ویژه دستیاران و همچنین از آنجایی که آنها بخشی از دولت و کابینه.

وضعیت اعلام دارایی های قابل اجرا بر روی نخست وزیر مشاوران و ویژه دستیاران به عنوان به خوبی. “من معتقدم که کل کابینه تمجید نخست وزیر تصمیم و در آن تاکید شد که ما را از رفتن به جلو با این فلسفه” او گفت:.

صحبت در مورد گندم و آرد بحران فدرال گفت: نخست وزیر Imran Khan حال پرسش در مورد این موضوع از وزارت مربوطه. “دولت در حال حاضر در تلاش برای اطمینان از آرد قیمت را افزایش نمی.

“واردات گندم به ارزش 1.5 میلیون تن اجازه داده شد برای بستن شکاف بین عرضه و تقاضا,” او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد کمبود 1.5 میلیون تن در یک نقطه در زمان. برخی تن به ارزش سفارشات پردازش شده است او اضافه شده است.

وزیر گفت: احتکار شد “خصومت نسبت به جامعه” و از مردم خواست تا گزارش کسانی که درگیر در این پدیده. اقدام خواهد شد hoarders او وعده داده شده.

Faraz اشاره کرد که دولت از سند خواهد بود خواست به اتهام مالیات بر واردات گندم و به جای تسهیل در آنها بیشتر است.

“عمران خان تحقق رویای” roti, kapra, aur makaan ” از طریق Ehsaas [اورژانس, نقدی] برنامه. دیگران صحبت در مورد ‘roti, kapra, aur makaan’ اما باقی مانده است که صرفا یک شعار,” او گفت:, گرفتن یک تطبیق در سند حزب حاکم PPP و با اشاره به شعار خود را ارائه نیازهای اساسی مانند خوراک و پوشاک و مسکن.

وزیر اطلاعات گفت: PTI تلاش ساخته شده آن را آسان تر برای مردم را به خرید خانه. “خانه تامین مالی ارائه شده است در سراسر جهان,” او گفت:.

“شروع ساخت و ساز صنعت را متحول کشور,” او گفت. مردم باید استفاده کامل از وقت دولت طرح برای گفت بخش او اضافه شده است.

وزیر گفت: گزارش Ehsaas پول نقد اضطراری برنامه ارائه شد در جلسه هیئت دولت امروز و این ساعت, عمران تبریک گفت Sania Nishtar — او دستیار ویژه در کاهش فقر و امنیت اجتماعی برای ارائه کمک به مستحق مردم در شیوه ای کارآمد.

یک سوال مطرح شد برای چه بود Ehsaas برنامه سیاسی دست به حاکم PTI که نخست وزیر پاسخ داد: نه همه چیز انجام شد با این هدف در ذهن Faraz اضافه شده است. “نخست وزیر عمران خان می گوید: Ehsaas برنامه است نه با هدف به دست آوردن سیاسی لبه اما لطفا به خدا.”

با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر او گفت که پاکستان قادر به کنترل آن “با توجه به نخست وزیر عمران خان استراتژی”. در طول بحران دولت مشاهده شده است که می شده اند وجود دارد چالش های حال ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) نه وجود او اضافه شده است.

“اقدامات احتیاطی در Eid-ul-ازهاری به طوری که coronavirus وضعیت بدتر نمی شود,” او تاکید کرد در طول کنفرانس مطبوعاتی اضافه کرد که مردم نیاز به مقدار زیادی از مراقبت در آینده جشن.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>