‘ترس است’: دانشگاه استنفورد را دکتر اسکات اطلس دفاع بازگشایی موضع با وجود افزایش Coronavirus شماره

دکتر اسکات اطلس ارشد موسسه هوور دانشگاه استنفورد و رئیس سابق neuroradiology در دانشگاه استنفورد مرکز پزشکی در دفاع از موقعیت خود در پی افزایش مدل اعداد است که آمریکایی ها باید بازگشایی این کشور است.

اطلس نوشته اصلی اخبار ملی بعد از ستون “داده است — جلوگیری از وحشت و پایان دادن به انزوای کامل” سخنرانی منتشر شده در تپه رفت و ویروسی در ماه گذشته. در آن Stanford, دکتر, نقل چند حقایق در حال حاضر “نادیده گرفته می شود توسط کسانی که خواستار ادامه نزدیک به کل مستند” همراه با شواهد پشت هر.

قبل از مقدمه خود در جمعه شب “داستان با Martha MacCallum,” رادیو فردا میزبان Martha MacCallum اشاره کرد “نگران کننده اطلاعات” است که اشاره به “یک جهش بزرگ” در پیش بینی مرگ و میر در ایالات متحده در ماه اوت.

“آیا این افزایش مدل های تغییر هر چیزی در مورد تیتر که ما باید برای جلوگیری از وحشت در این مورد؟”

تماشا کنید:

“در واقع آنها تاکید برخی از چیزهایی که من می گفت و آنها نشان می دهد بسیاری از دوباره مرتب کردن بر اساس همان تصور غلط در مورد مدل” اطلس در پاسخ قبل اشاره به این که چنین مدل “تغییر تمام وقت.”

او گفت: “اکثر “نکته مهم” است که “هیچ چیز در اینجا تغییر کرده است.”

“ما باید در شواهد نگاه,” او گفت:. “ما نیازی به تکیه بر فرضی پیش بینی. ما یک تن از مدارک و شواهد سازگار در سراسر جهان است که ما می دانیم که مرگ و میر بسیار پایین تر از آنچه که مدل شدند و بر اساس اصل.

“ما می دانیم که ما ناقص منحنی شده است مسطح و منحنی به یاد داشته باشید که تعداد موارد است. تنها منحنی که تعداد هستند و میر در هر روز و بستری شدن در بیمارستان هر روز و هنگامی که شما را با تمام آنچه که به حساب از جمله چیزهای بسیار مهم است که catastrophically مخرب در مورد انزوای کامل شما آمده به این نتیجه همان است که من و بسیاری از مردم در سراسر جهان حمایت” او ادامه داد.

اطلس به نام تصور که زمان reopenings در حال رانندگی هر سنبله امروز “کاملا نادرست است.”

“اگر شما برای باز کردن درب های امروز و شما باید مرگ و میر در سه روز هیچ همبستگی وجود دارد گفت:” محقق دانشگاه استنفورد. “در آن طول می کشد 23 تا 30 روز در شرایط تقریبا متوسط به کسی [رفتن] از وارد شدن عفونت به مرگ. زمانی که تعداد مرگ و میر بالا می رود در مدت سه روز در حالت باز کردن درهای خود را دارد و هیچ همبستگی ندارند. که فقط یک غلط نتیجه گیری ساخته شود.”

پس از ساخت یک استدلال برای حفاظت از خانه های پرستاری و تنظیم و بهداشت در برخی از مناطق اطلس به نام ترس “واقعی سرایت.” (مربوط به: اقامت در محل ‘در واقع مضر’: دانشگاه استنفورد اسکات اطلس باعث می شود مورد گله ایمنی)

“وجود دارد یک استاندارد جدید در حال تحول از این, اما شما واقعا نمی تواند سیاست را بر اساس ترس و فاجعه بار پیش بینی است و این یکی دیگر از چیزی است که در واقع آسیب رساندن حتی چیزهایی مانند مواد غذایی و زنجیره تامین” اطلس گفت. “این ترس است که واقعی سرایت اینجا. ترس مشکل است.”

اطلس پایان این مصاحبه با انتقاد از منطق پشت نگه داشتن مدارس بسته گفته است که “کمی اگر هر گونه خطر” برای کسانی که زیر 18 سال که در حال ظهور تحقیقات نشان می دهد حتی “کمتر احتمال دارد به این بیماری را منتقل کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de