FCC سیلی پایین درخواست بررسی شبکه های که هوا مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus جلسات

کمیسیون فدرال ارتباطات (FCC) رئیس Ajit Pai رد دادخواست برای آژانس به بررسی شبکه های خبری که هوا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات مطبوعاتی در coronavirus.

مستقل سازمان دولتی سیلی پایین یک درخواست از گروه مدافع مطبوعات آزاد به دلیل آزادی مطبوعات هستند بیش از حد مهم Pai گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه اعلام این تصمیم است. توییت شامل تصویر از یک بیانیه مطبوعاتی پرداختن به این درخواست.

“دولت فدرال را نمی خواهد — و باید — بررسی رسانههای خود را برای تحریریه قضاوت” Pai در بیانیه ای گفت:. “ما ترک آن را برای پخش به برای خود تعیین نحوه پوشش این ملی اضطراری از جمله رویدادهای زندگی می کنند که شامل ملت ما قرار داد.”

وی افزود: “تحت رهبری من FCC همیشه ایستاده بود بصورتی پایدار و محکم در دفاع از آمریکا در متمم اول قانون اساسی آزادی ها از جمله آزادی مطبوعات است. و تا زمانی که من رئیس این آژانس ما همیشه خواهد شد.”

Pai را صدای جیر جیر و بیانیه مطبوعاتی پس از واشنگتن پست مقاله نویس مارگارت سالیوان خواستار شنبه که شبکه های خبری جلوگیری زنده-پخش مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیکی-روزانه coronavirus جلسات.

“رسانه ها باید متوقف زنده-پخش مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک و مخرب coronavirus جلسات” سالیوان توییتی همراه با ستون توضیح داد که چرا. (مرتبط: WaPo رسانه های مقاله نویس خواسته های شبکه های جلوگیری از پخش مغلوب ساختن پیشی جستن Admin در Coronavirus جلسات)

سالیوان گفت که زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در گسترش coronavirus در حال پخش را بدون هر گونه تاخیر یا واقعیت-بررسی و سپس آن را می سازد آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای خبرنگاران “برای مقابله با آسیب های جدی” در حال حاضر انجام می شود.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im