FCC کمیسیون توضیح می دهد که چرا این اشتباه را به تماس بلومبرگ ویرایش ویدئو Doctored Deepfake

ارتباطات فدرال کمیسر برندان Carr clobbered صاحب نظران که خواستار بلومبرگ است به کمپین ظاهرا فریب آمیزی ویرایش یک ویدیو از شنبه دموکراتیک بحث است.

رسانه های مشاهیر که خواستار بلومبرگ ویرایش ویدئو deepfake شایسته سانسور انجام می دهند پس از ناامیدی کار خود گفت پیروان توییتر در یک پنج شنبه شب موضوع. آنها از جان گذشته به هیچ کس هر چیزی که تهدید ایجاد توانایی به سادگی روایت او اضافه شده است.

“طنز سیاسی است و یکی از قدیمی ترین و مهم ترین اشکال آزادی بیان است. آن چالش های کسانی که در قدرت در حالی که با استفاده از طنز برای جلب بیشتر مردم به بحث” Carr اشاره کرد. “معادل این نوع از بیان سیاسی با doctored deepfakes یا محتوای غیر قانونی است یک اشتباه جدی است.”

Carr با اشاره به تصویری که در آن سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار خود می پرسد دموکراتیک مخالفان اگر آنها تا به حال شروع یک کسب و کار است. این ویدئو ویرایش شده است برای نشان دادن نامزدها به اشتراک گذاشتن یک لحظه از سکوت بی دست و پا در حالی که جیر جیر جیرجیرک در پس زمینه.

Carr با هدف اظهارات خود در واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر گلن کسلر که گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه که این ویدئو می تواند منجر به یک موج “جعلی ویدئوها” littering رسانه ecosphere. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Carr برای تبدیل شدن به یک کمیسر FCC در سال 2017.

“یکی به طور جدی سوال اعتبار هر انتخاباتی که فشار از جمله دستکاری ویدئو” کسلر نوشت. “این واکنش عکس های نامربوط به دو-دوم لحظه ای در بحث است.” او همچنین پیشنهاد تصویری ایجاد یک “شیب لغزنده.”

کسلر است که به سادگی مبارزه با dying light با توجه به Carr.

“تاسیس gatekeepers در حال کار سخت برای حفظ کنترل سیاسی روایات در دموکراتیزه کردن قدرت آنلاین, سخنرانی,” او گفت: پیروان توییتر.

Carr گنجانده شده در موضوع خود یک screencap از یک صدای جیر جیر پنج شنبه از MSNBC مفسر بن رودز که به نام فیلم “خالص دروغ.” (مرتبط: بلومبرگ قفسه عمده سه تاییدیه پس مسلما بدون زرق و برق بحث عملکرد)

بلومبرگ کمپین سخنگوی جولی چوب به نام ویرایش ویدیو “tongue-in-cheek. وجود دارد بدیهی است که هیچ جیرجیرک در بحث دولت,” او گفت: در یک بیانیه مطبوعاتی پرداختن به بررسی رسانه های.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im