FBR جمع آوری مالیات نشان دهنده عملکرد خوب تیم جدید: Asad عمر

FBR جمع آوری مالیات نشان دهنده عملکرد خوب تیم جدید: Asad, عمر

وزیر فدرال برای برنامه ریزی و توسعه اسد عمر مورد ستایش قرار داد شده عملکرد اداره فدرال درآمد را (FBR) عملکرد این اداره جمع آوری شده Rs57 میلیارد دلار در اولین ماه از سال مالی جدید.

“عالی FBR جمع آوری مالیات در ماه جولای Rs57 bn بیش از هدف منعکس کننده عملکرد خوب جدید FBR تیم و تیز جستن از پاکستان با توجه به اقتصاد بسیار موفق covid کنترل تلاش این امکان اقتصادی activties به سر در حالی که کشورهای دیگر همچنان به مبارزه” عمر توییتی در روز جمعه.

اداره جمع آوری شده Rs300 میلیارد دلار در طول ماه اول سال مالی جاری برابر هدف تعیین شده از Rs243 میلیارد دلار در ماه جولای سال 2020 است.

درآمد داخلی overachieved هدف را با Rs52 میلیارد در حالی که آداب و بال بیش از هدف Rs5 میلیارد دلار است. لازم به ذکر است که در ماه جولای سال 2019 خالص مجموعه ای از درآمد داخلی بود Rs236 میلیارد و یک بیانیه صادر شده توسط FBR اضافه شده است.

این رشد به دست آمده است با وجود شرایط اقتصادی ناشی از COVID-19 طی آن کشور بیشتر باقی مانده در مستند دولت است. درآمد سیر همچنین ضرب و شتم تاثیر نامطلوب دولت واردات فشرده سازی سیاست.

برای جبران مشکلات جامعه کسب و کار ناشی از COVID-19 یک مقدار بی سابقه ای از بازپرداخت به لحن Rs15 میلیارد دلار بوده است پرداخت شده در طول ماه ژوئیه سال 2020 نسبت به بازپرداخت از Rs7 میلیارد دلار در ژوئیه سال 2019.

فروش بازپرداخت مالیات در حال صادر شده تحت متمرکز و سیستم خودکار نامیده می شود سریعتر است که پاکسازی بازپرداخت به صادرکنندگان ظرف 72 ساعت برای اولین بار به عنوان متعهد توسط دولت در ماه جولای سال 2020 است. این تسهیل صادرکنندگان و صنعت, کاهش, خود, بحران نقدینگی.

FBR نیز درگیر شدن با تجارت و صنعت به کاهش واقعی خود را نارضایتی آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>