اف بی آی ارائه شده به پرداخت کریستوفر استیل ‘به طور قابل توجهی به حفاری تا خاک بر مایکل فلین

  • سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل میفروخت یک شایعه بی اساس در ماه دسامبر سال 2016 که مایکل فلین تا به حال ازدواج با یک زن روسی با توجه به اسناد و مدارک منتشر شده در اوایل ممکن است.
  • ماه قبل از استیل بحث فلین اف بی آی ارائه شده به پرداخت سابق جاسوسی برای جمع آوری اطلاعات در فلین و دیگر تهمت همکاران بودند که به این اهداف از یک ضد جاسوسی بررسی است.
  • FBI منبع ارائه اطلاعات در مورد فلین که مسابقات چه استیل ارائه شده اداره FBI یادداشت از اوایل سال 2017 نیز گفت.
  • شایعات در مورد فلین و روسیه و انگلیس کاری سوتلانا Lokhova شروع به گردش در رسانه ها در مارس 2017.

FBI را به پرداخت سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل به جمع آوری اطلاعاتی در مایکل فلین در هفته قبل از انتخابات 2016 شده است یکی از این بیشتر نادیده گرفته وحی در وزارت دادگستری بازرس کل گزارش در ماه دسامبر منتشر شد.

اشاره به اف بی آی پیشنهاد شد که در اکتبر. 3, 2016, جلسه, در یک ناشناس شهر اروپا دریافت کرده است و عملا هیچ مطبوعات توجه است. اما آن ممکن است جدید اهمیت پیروی از نسخه های اخیر از دولت است که اسناد و مدارک نشان می دهد که استیل میفروخت یک شایعه بی اساس که فلین تا به حال ازدواج با یک زن روسی در بریتانیا است.

آن است که روشن نیست چگونه و چه زمانی مختلف در سراسر شایعه و یا اگر آن را ناشی از FBI درخواست او را به نگاه به فلین. (مرتبط: پرونده نویسنده گفت: جان مک کین دستیار بی اساس مایکل فلین امر شایعه)

بازرس کل گزارش منتشر شده در Dec. 9, 2019 گفت که ماموران اف بی آی ارائه شده به پرداخت استیل “قابل توجهی” برای جمع آوری اطلاعات از سه جداگانه “سطل” که این اداره به دنبال به عنوان بخشی از Crossfire طوفان آن ضد جاسوسی پروب چهار مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاران.

یک سطل بود “اضافی هوش/گزارش خاص به نام افراد (مانند [کارتر صفحه] یا [فلین]) که در تسهیل تهمت کمپین و روسیه رابطه” IG گزارش اعلام کرد.

ماموران اف بی آی نیز به دنبال تماس با “هر فرد یا sub منابع” که استیل می تواند به “خدمت به همکاری شاهدان به کمک در شناسایی افراد درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی روسیه در ارتباط است.”

استیل در آن زمان ارائه شده بود اف بی آی با گزارش او وارد شده به وی از سوی مامورین که اعضای تهمت کمپین توطئه بود با کرملین برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016.

یک مامور اف بی آی ارائه شده از استیل با یک “کلی” از جریان تیراندازی طوفان پروب با توجه به IG گزارش. عامل گفت: استیل مورد اقدامات جورج پاپادوپاولوس یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیار و گفت: اف بی آی در حال انجام یک “کوچک تحلیلی تلاش” که محور پل Manafort کارتر صفحه و فلین.

برخی از ماموران اف بی آی که با حضور در این جلسه سوال که آیا سرب عامل تا به حال فاش بیش از حد به استیل در مورد Crossfire طوفان با توجه به IG گزارش.

عبور از وزارت دادگستری بازرس کل گزارش Crossfire طوفان Dec. 9, 2019.

استیل قبلا شناخته شده را عمیقا مورد بررسی قرار فلین به عنوان بخشی از خاک خود را حفر ماموریت در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی. سابق MI6 افسر وارد شده 17 یادداشت که متمرکز به جای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صفحه Manafort و مایکل کوهن وکیل سابق برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما دو سند منتشر شده در هفته های اخیر افزایش این سوال که آیا FBI درخواست از استیل دارای هر گونه لینک به شایعاتی که فلین تا به حال یک رابطه با یک زن است.

یکی از این اسناد است که یک رونوشت از دیرین جان مک کین کاردانی David Kramer مصاحبه با خانه کمیته اطلاعات. کرامر شهادت on Dec. 17, 2017, که استیل به او گفت که در ماه دسامبر سال 2016 که او مشکوک است که فلین تا به حال ازدواج با یک زن روسی.

“یک چیز وجود دارد وی با اشاره به من است که در اینجا گنجانده شده است و او معتقد است که آقای فلین تا به حال ازدواج با یک زن روسی در انگلیس در” کرامر قانونگذاران گفت.

کرامر گفت که استیل منتقل که فلین اتهام برده بود “روسیه” که “ممکن است دو شهروند.”

FBI یادداشت مورخ Jan. 4, 2017, موجود اتهام دیگر در مورد فلین و مرموز زن روسی.

این یادداشت که ارائه شد به فلین وکلا در 30 آوریل گفت که FBI confidential منابع انسانی (CHS) گفت: این دفتر که آنها در حال حاضر در یک رویداد که فلین حضور داشتند در حالی که او هنوز مشغول به کار در جامعه اطلاعاتی ایالات متحده نمود.

سر ریچارد Dearlove (L) پروفسور کریستوفر اندرو (مرکز) و پس از آن-آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع مدیر مایکل فلین (R) در دانشگاه کمبریج Feb. 28, 2014. (حسن نیت ارائه میدهد عکس سوتلانا Lokhova)

این CHS گفت که پس از صرف شام و نوشیدنی, فلین “شگفت زده” هر کس با ترک در تاکسی با یک فرد که FBI منبع مشکوک به حال روابط به روس ها. (مرتبط: راز FBI منبع اطلاعات ارائه شده در فلین سفر به انگلیس)

سوتلانا Lokhova یک روسی-انگلیسی علمی که به مطالعه در دانشگاه کمبریج گفت: او زنی است در مرکز FBI یادداشت و Kramer شهادت.

Lokhova شد هدف از زمزمه کمپین در اوایل سال 2017 در مورد فلین مراجعه به کمبریج سه سال پیش هنگامی که او به عنوان مدیر آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع (DIA).

وال استریت ژورنال و گاردین گزارش شده در مارس 2017 که فلین بود مشکوک برخورد با Lokhova که جلب توجه آمریکا و مقامات اطلاعاتی.

Lokhova به شدت رد اتهامات تخلف است. او گفت که او به ملاقات فلین فقط یک بار در کمبریج رویداد.

Lokhova است گفت: Daily Caller, اخبار بنیاد است که او را برداشت Lokhova تا پس از کمبریج شام و که او را ترک نمی کند با فلین. یک DIA رسمی که با حضور کمبریج رویداد با فلین نیز گفت TheWSJ در مارس 2017 که فلین نیست شرکت در هر گونه رفتار نامناسب.

در FBI یادداشت واشنگتن در زمینه دفتر پیشنهاد بسته شدن یک ضد جاسوسی بررسی فلین به دلیل محققان هیچ مدرکی وجود ندارد که او اقدام به عنوان یک عامل از روسیه است.

پیتر Strzok معاون رئیس ضد جاسوسی, مداخله در آخرین لحظه برای حفظ این تحقیقات پس از باز FBI به دست آمده از یک متن فلین تماس های تلفنی در اواخر ماه دسامبر سال 2016 با سفیر روسیه سرگئی Kislyak.

Strzok کمک مجموعه ای از “اهداف اولیه” برای FBI دیدار با استیل در اکتبر 2016, IG گزارش همچنین اعلام کرد.

FBI منبع مورد بحث در فلین یادداشت شده است شناسایی شده است.

استیل رسما یک CHS از سال 2013 تا نوامبر. 1, 2016 زمانی که اف بی آی فسخ رابطه چون سابق جاسوسی تا به حال غیر مجاز در تماس با رسانه ها در مورد پرونده. استیل عامل دست زدن به مایکل گأتا گفت: خانه کمیته اطلاعات است که اف بی آی تصمیم به پرداخت استیل برای کمک خود را با تیراندازی طوفان به دلیل تماس های خود با رسانه ها.

Stefan Halper یکی دیگر از FBI منبع بود که یک شرکت convener از کمبریج صورتی که فلین حضور داشتند.

FBI وظیفه Halper برای دیدار با و ضبط صفحه پاپادوپاولوس و سام کلوویس. IG گزارش همچنین گفت که Halper قبلا آشنا با فلین اما آن را اشاره به Halper ارائه هر گونه اطلاعاتی در این ژنرال بازنشسته.

Halper گفت: FBI او آشنا بود با فلین, IG گزارش اعلام کرد.

نه استیل و نه Halper شناخته شده اند با حضور در کمبریج رویداد و آن را دشوار است به معلوم است که اف بی آی منبع ذکر شده در Jan. 4, 2017, یادداشت در فلین. هر دو Halper و استیل رابطه با سر ریچارد Dearlove سابق رئیس MI6. Dearlove میزبانی فلین در کمبریج رویداد.

استیل شرکت Orbis هوش کسب و کار کاهش یافته است درخواست های مکرر برای اظهار نظر در مورد دانش خود را از Lokhova. یک منبع آشنا با استیل فعالیت در سال 2016 قبلا گفته DCNF که بازنشسته جاسوسی آگاه بود Lokhova.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de