خبرچین اف بی آی Bragged در مورد لینک کلیک کنید برای جاسوس روسیه در راز ضبط تهمت دستیار

  • کمیته قضایی مجلس سنا منتشر شد یک رونوشت محرمانه FBI منبع Stefan Halper گفتگو در سپتامبر 2016 با جورج پاپادوپاولوس.
  • متن نشان می دهد که Halper نام-بررسی چندین سابق اطلاعاتی روسیه مقامات که او ملاقات خود را در سراسر طبقه شغلی.
  • سابق کمبریج استاد plied پاپادوپاولوس و سوالات در مورد تهمت کمپین امکان تبانی با روسیه و ویکی لیکس.

آن را طولانی نیست به گفتگو با جورج پاپادوپاولوس در معتبر اجتماعی باشگاه در لندن هفته قبل از انتخابات 2016 که FBI confidential خبرچین Stefan Halper ذکر خود لینک کلیک کنید برای چند بازنشسته جاسوس روسیه.

“من دوستان زیادی در روسیه” Halper گفت پاپادوپاولوس در طول مکالمه خود را که رخ داده است بیش از نوشیدنی های, و, که اف بی آی ثبت شده است.

“نظر من این است که” Halper گفت: “روس ها می تواند بسیار مفید برای ما در این زمان ما باید برخی از اطلاعات بیرون می آید.”

Halper سابق کمبریج استاد لرزاند کردن نام روس ها ویاچسلاو Trubnikov لئونید Shebarshin و یوری Traughtoff با توجه به متن مخفیانه مکالمه تلفنی روز پنجشنبه منتشر شد.

Halper بود و نه بلوف میزند در مورد دوستی خود را با حداقل یکی از ex-جاسوس روسیه. او با همکاری Trubnikov رئیس سابق روسیه سرویس اطلاعات خارجی این SVR. Halper میزبانی Trubnikov در دو هوش سمینارها در کمبریج در سال 2012 و 2015 و مصاحبه سابق کرملین خودی برای 2015 تحصیل در چین-روسیه روابط او را برای پنتاگون از ارزیابی خالص (ONA).

Halper هدف در آوردن او کرملین لینک کلیک کنید برای دریافت پاپادوپاولوس به فاش کردن که آیا او و یا تهمت کمپین مشغول به کار بودند با دولت روسیه و یا درگیر ویکی لیکس انتشار دموکرات ایمیل به گفته بازرس کل وزارت دادگستری را (IG) در گزارش اف بی آی را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه شد.

“شما می دانید که این مسائل از ویکی لیکس است که واقعا فوق العاده” Halper گفت.

در تقریبا بی سابقه حرکت قضایی مجلس سنا و رییس کمیته لیندزی گراهام منتشر شد به تازگی محرمانه رونوشت روز پنج شنبه به عنوان بخشی از یک توافق-رهبری تلاش برای انتشار اسناد مربوط به اف بی آی Crossfire طوفان بررسی است. دو سناتور جمهوریخواه با انتشار اطلاعات محرمانه در طول هفته گذشته است که نشان می دهد که اف بی آی به حال شواهدی وجود دارد که بدنام استیل پرونده بر اساس روسی دروغ.

FBI باز کرده بود یک ضد جاسوسی بررسی پاپادوپاولوس و چند تن دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دستیاران در جولای 31, 2016 مدت کوتاهی پس از ویکی لیکس منتشر شد ایمیل های به سرقت رفته از DNC. (مرتبط: منحصر به فرد: لندن جلسه قبل از انتخابات تحریک جورج پاپادوپاولوس را سوء ظن)

به عنوان بخشی از Crossfire طوفان تحقیقات اف بی آی تبدیل به Halper چاشنی سیاسی کهنه سه جمهوری خواه دولت که محرمانه منابع انسانی (CHS) به صورت اداره از سال 2008.

اف بی آی با استفاده از یکی دیگر از CHS برای نظارت پاپادوپاولوس قبل از مبارزات انتخاباتی. The Daily Caller, اخبار بنیاد منتشر شده متن هفته گذشته از جاسوسی که تلاش در کدام یک از دوستان پاپادوپاولوس سعی کردم به فضولی اطلاعات از او در طول چهار ساعت ناهار و کازینو بازدید فقط قبل از هالووین تا سال 2016.

وزارت دادگستری IG گزارش گفت که Halper توافق “بدون هیچ تردیدی” برای کمک به اف بی آی با پروب زمانی که او نزدیک شد در مورد آن در اوت. 11, 2016. Halper را FBI هندلر گفت: IG که محققان تصمیم به فریب پاپادوپاولوس از آمریکا به انگلستان در امیدوار است که او ممکن است آرام به بحث در مورد هر نابکار فعالیت های مربوط به تهمت و مبارزه است.

Former Trump campaign adviser Michael Caputo is apologizing for calling George Papadopoulos a "coffee boy." (Photo: LinkedIn)

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور جورج پاپادوپاولوس (عکس: LinkedIn)

آنها همچنین به دنبال به از نو خلق کردن شرایط دیگری روبرو می شوند که پاپادوپاولوس تا به حال در لندن چند ماه زودتر IG گزارش گفت:. جوان مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور به آنها اف بی آی به نام مستعار “Crossfire طوفان” گفت که گفته استرالیا دیپلمات الکساندر Downer بیش از نوشیدنی است که روس ها ممکن است به اطلاعات مربوط به دموکرات ها کمک خواهد کرد که برگ برنده مبارزات انتخاباتی.

دولت استرالیا به اشتراک گذاشته شده است که نکته با اف بی آی در اواخر جولای سال 2016 فقط پس از ویکی لیکس منتشر شد DNC ایمیل.

پس از FBI آورده Halper به تیراندازی طوفان بررسی 70-چیزی ساله بعد از عمل با ملاقات و ضبط مخفیانه کارتر صفحه دیگری تهمت مشاور سیاست خارجی در Aug. 20, 2016 با توجه به IG گزارش. او با سام کلوویس یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی در Aug. 30, 2016 اما ضبط این مکالمه.

Halper رسیده به پاپادوپاولوس در سپتامبر. 2, 2016 برای ارائه به پرواز مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار او تا به حال ندیده به لندن به بحث در مورد نوشتن یک مقاله در مورد مسائل انرژی برای $3,000. پاپادوپاولوس گفته او موافقت کرد که به ارائه و ملاقات Halper در لندن همراه با یک زن استاد مدعی شد دستیار او, وب کم, Turk.

Halper و پاپادوپاولوس ملاقات دو بار در سپتامبر. 15, 2016, یک بار برای صبحانه و بار دوم برای قبل از شام و نوشیدنی.

IG گزارش می گوید که در اولین ملاقات آنها در مورد جزئیات این مقاله پژوهشی پاپادوپاولوس موافقت کرده به نوشتن. FBI تیم تصمیم به راه اندازی جلسه دوم به طوری که Halper می تواند درخواست پاپادوپاولوس “سوالات مستقیم در مورد اینکه آیا این تهمت کمپین از سود و یا هر کسی که در مغلوب ساختن پیشی جستن کارزار آگاهی از روسیه کمک و یا ویکی لیکس انتشار اطلاعات است که صدمه زدن به کلینتون در کمپین” با توجه به IG گزارش.

پاپادوپاولوس شات پایین Halper سوالات در مورد ویکی لیکس و کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات متن را نشان می دهد.

“هیچ کس نمی داند آنچه که او را برای رفتن به انتشار” پاپادوپاولوس گفت: بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ. او گفت که آسانژ ممکن است انتشار اطلاعات در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “شگرد اساسا از بین بردن” و “تضعیف” جمهوری خواه.

پاپادوپاولوس همچنین گفت که تهمت کمپین نمی خواهد درگیر در “این نوع فعالیت از آنجا که در پایان روز آن را…غیر قانونی است.”

“این شکل از خیانت است.”

متن jumbles نام ex-روسی جاسوس Halper ذکر شده اما به اندازه کافی زمینه ارائه شده در متن است که دو تا از آنها را می توان شناسایی از منبع باز ،

“یکی از آنها است, آه, Slava Truvnikoff. آیا شما می دانید Truvnikoff? Truvnikoff شد مدیر کا گ ب و FSB” گفت: Halper با اشاره به ویاچسلاو Trubnikov رئیس سابق روسیه SVR.

FBI متن جورج پاپادوپاولوس (CT) و استفان Halper (CHS) از طریق کمیته قضایی مجلس سنا

Halper گفت پاپادوپاولوس که او میزبانی Trubnikov در یک رویداد به بحث در مورد روسیه عملیات اطلاعاتی.

“پس من او را به [redacted] به بحث ما در مورد چگونه-چگونه هوش خود را سرویس آثار” Halper گفت. “او بسیار آینده. منظورم این است که او در حال حاضر بازنشسته شده و او را آهان بسیار, um, مرتب کردن بر اساس از بین المللی شرکت کننده در خلع سلاح هسته ای.”

“او یک شهروند خصوصی اما او آه, واقعا, وصل,” Halper گفت.

FBI متن جورج پاپادوپاولوس (CT) و استفان Halper (CHS) از طریق کمیته قضایی مجلس سنا

Halper میزبانی جاسوسی در سال 2012 و 2015 در کمبریج هوش سمینار که او تشکیل کنار سر ریچارد Dearlove سابق رئیس MI6. این DCNF قبلا گزارش شده است که Halper مصاحبه Trubnikov برای 2015 مطالعه او انجام شده برای پنتاگون از ارزیابی خالص (ONA). (مرتبط: دانشگاه سزاوار بیشتر موشکافی بیش از استفان Halper روابط)

در حالی که Halper بود که در خدمت به عنوان یک خبرچین اف بی آی او جوهر 1.1 میلیون دلار در قرارداد با ONA برای چهار مطالعات ژئوپولیتیک, حوادث, در, روسیه, چین و هند است. پیشنهاد خود به پاپادوپاولوس از نزدیک همسان زمین خود را به دانشمندان برای آن دسته از مطالعات که در آن Halper پرداخت دانشمندان کوچک حق یا مزد اموزگار برای تجزیه و تحلیل مسائل ژئوپولیتیک.

Halper گفت پاپادوپاولوس که او “یک دوستی با ارشد کا گ ب به طور کلی.” متن جادوها کلی نام به عنوان “Shebasheen” اما دیگر اطلاعات ارائه شده توسط Halper نشان می دهد او با اشاره به لئونید Shebarshin که منجر KGB به مدت دو روز در اوایل 1990s.

او همچنین گفت که او می دانست که یک افسر KGB مشخص شده در متن با عنوان “یوری Traughtoff.” متن یادداشت که تلفظ نام نشده اند ممکن است دقیق و DCNF قادر به تعیین که Halper در مورد صحبت شد.

Halper وکیل نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد ریز نمرات.

FBI متن جورج پاپادوپاولوس (CT) و استفان Halper (CHS) از طریق کمیته قضایی مجلس سنا

Halper شد یک خبرچین اف بی آی در سال 2008 و تا به حال مختصری از سقوط با این اداره در سال 2011. IG گزارش گفت که Halper بود تعطیل به عنوان محرمانه منابع انسانی در سال 2011 به دلیل “پرخاشگری نسبت به دست زدن به عوامل” به وجود آمد که از اختلاف بر جبران خسارت به عنوان یک CHS.

Halper نیز در کنار به دلیل “سوال وفاداری به [هوش] اهداف” کسی که با او حفظ تماس IG گزارش گفت:.

این گزارش با شناسایی هوش اهداف و یا نشان می دهد که آنها در حال روسها که Halper اشاره به پاپادوپاولوس.

Trubnikov شده است نام و نام خانوادگی-کاهش یافته است در مکالمات مربوط به تهمت پروب.

استیل سابق بریتانیا جاسوسی و پرونده نویسنده گفت: وزارت امور رسمی در طول یک Oct. 11, 2016 جلسه که Trubnikov شد یک منبع از نوعی برای پرونده. استیل با تکیه بر یک منبع واحد برای جمع آوری اطلاعات از شبکه ای از مخاطبین در داخل و خارج از روسیه است. بسیاری از sub-منابع معتقد هستند که ناخواسته اطلاعات ارائه شده به استیل واسطه.

IG گزارش لعنتی FBI برای عدم افشای بالقوه exculpatory اطلاعات که هر دو صفحه و پاپادوپاولوس مشترک با Halper.

اف بی آی موفق به دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی (FISC) در مورد پاپادوپاولوس را انکار برای Halper که تهمت کمپین همکاری با روسیه است. کارتر صفحه گفته بود Halper که او تا به حال ندیده تهمت مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort اما اف بی آی موفق به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با FISC. این یک کلید ادعا در Christopher استیل پرونده که FBI ذکر شده به طور گسترده در برنامه های کاربردی برای به دست آوردن نظارت اقتدار از FISC برای جاسوسی بر روی صفحه.

Halper را FBI مربی استفان ثم است و شناسایی به عنوان یکی از اصلی ترین خائنانی در IG گزارش. این گزارش به نقل از یک ضد جاسوسی جانباز بودن “در درجه اول مسئول” برای برخی از “مهم ترین” خطا در تیراندازی طوفان شد.

ثم موفق به افشای exculpatory اطلاعات مربوط به صفحه و پاپادوپاولوس و همچنین اطلاعات از مصاحبه با استیل منبع اصلی که مورد مناقشه بسیاری از اتهامات از پرونده. ثم نیز آگاه در اواسط ماه اوت 2016 که صفحه یک “عملیاتی تماس با ما” برای سیا, اما او را فاش نمی کند و آن را در برنامه های کاربردی به FISC.

ثم اصرار به IG که برخورد که Halper تا به حال با صفحه چند هفته قبل از شروع تیراندازی طوفان بود یک تصادف است. Halper برای اولین بار ملاقات صفحه در جولای 10, 2016 در کمبریج رویداد در اطراف محور مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

FBI متن نشان می دهد که Halper مرتب شام برای پاپادوپاولوس و Arza Turk زن او به دروغ ادعا کرد که دستیار او بود. نیویورک تایمز گزارش کرده است که ترک بود و در واقع یک دولت محقق عامل تحت یک نام مستعار.

متن را نشان می دهد Halper و پاپادوپاولوس رد و بدل شده در اندونزی با Halper گفت که او می خواهم برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی به عنوان یک مشاور در مسائل سیاست خارجی.

تیراندازی طوفان همچنان به خشم برای ماه پس از نشست لندن هر چند Halper خود صرف شد برای شب.

“من سه ورق به باد,” او گفت: خود را به میکروفون مخفی.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net