اف بی آی می یابد و دو ‘مواد’ خطا در حسابرسی از 29 FISA برنامه های کاربردی. کارتر صفحه FISAs تا به حال 17 ‘قابل توجه’ حذفیات

اف بی آی روز پنجشنبه گفت که این اداره در بر داشت فقط دو “ماده” خطا در ممیزی از 29 برنامه برای نظارت شهروندان آمریکایی خطا رای که محدودتر در مقایسه با 17 “قابل توجهی” مشکلات کشف شده در برنامه های کاربردی برای نظارت سفارشات در برابر سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه.

در یک بیانیه اف بی آی گفت که دو خطا در 29 برنامه به احتمال زیاد نمی خواهد تغییر کرده دادگاه FISA تصمیم به اعطای اساسی نظارت سفارشات.

“هیچ کدام از اشتباهات است که تا به حال شناسایی شده توسط DOJ-OIG تضعیف و یا در غیر این صورت نهفته اعتبار FISC سفارشات,” اف بی آی در بیانیه ای گفت: با توجه به فاکس نیوز.

که پیدا کردن است که در تضاد کامل با وزارت دادگستری تصمیم به ابطال دو تا از چهار FISA دستور داده در برابر صفحه زیرا آنها شامل بسیاری از خطاها و حذفیات.

FBI انجام بررسی نظارت سفارشات در پاسخ به بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که گفت که خطا داشت و در تمام 29 FISA سفارشات انتخاب شده به صورت تصادفی حسابرسی. IG انجام حسابرسی با توجه به مشکلات کشف شده در صفحه مورد.

اف بی آی ارائه یک بروز رسانی اولیه به دادگاه FISA در ماه گذشته گفت که یکی از مواد خطا کرده اند که در یک بررسی از 14 از 29 FISA برنامه های کاربردی. (مرتبط: DOJ تصدیق میکند که دو تا از آن کارتر صفحه FISAs نامعتبر هستند)

اف بی آی یافته ها نشان می دهد که این اداره با مشکلات FISA نیست سیستمیک در طول این اداره است. اما در حالی که این عدد ممکن است اشتباهات مثبت پیدا کردن برای اف بی آی به طور کلی آن را افزایش می دهد سوال در مورد اینکه چرا بسیاری از اختلافات به نظر می رسد در برنامه های کاربردی برای نظارت صفحه.

Carter Page, former foreign policy adviser for the Trump campaign, speaks to the media after testifying before the House Intelligence Committee on November 2, 2017 in Washington, DC. The committee is conducting an investigation into Russia's tampering in the 2016 election. (Photo by Mark Wilson/Getty Images)

کارتر صفحه (Mark Wilson/گتی ایماژ)

جمهوری خواهان را متهم به اف بی آی از هدف قرار دادن صفحه به دلایل سیاسی.

اف بی آی ادعا در چهار FISA برنامه های کاربردی در برابر صفحه یک افسر سابق نیروی دریایی است که او مخفیانه به عنوان یک عامل از روسیه است. این دادگاه FISA اعطا منظور برای اولین بار در اکتبر. 21, 2016. نظارت به طول انجامید تا سپتامبر 2017.

IG گفت: در گزارش منتشر شده Dec. 9 که اف بی آی از Crossfire طوفان تیم حذف اطلاعات که فروختن این نظریه که صفحه یک دارایی. یک مامور اف بی آی و یک FBI وکیل نکردن اطلاعات از سازمان سیا که, صفحه یک “عملیاتی تماس با ما” برای این سازمان جاسوسی از طریق حداقل 2013.

محققان همچنین نکردن شواهدی وجود دارد که تضعیف استیل پرونده که اظهار داشت که صفحه یک شکل مرکزی در یک “توطئه نیز توسعه همکاری” میان کرملین و تهمت مبارزات انتخاباتی.

کریستوفر استیل, پرونده, نویسنده, گفت ماموران اف بی آی سه هفته قبل از اولین FISA سفارش داده شد که فردی به اعتقاد او به عنوان یک منبع کلیدی برای پرونده یک “خود فروش” و “embellisher.” اف بی آی را شامل نمی شود که اطلاعات اولیه FISA درخواست.

اف بی آی نیز موفق به افشای جزئیات است که استیل منبع اصلی ایگور Danchenko ارائه شده در طول مصاحبه در ژانویه 2017. Danchenko یک روسیه تحلیلگر گفت: FBI است که این پرونده بیش از حد اطلاعات او تا به حال ارائه شده از استیل.

وزارت دادگستری تلقی نهایی دو FISA سفارشات در برابر صفحه به نامعتبر در بخش های بزرگ به دلیل حذفیات از Danchenko مصاحبه.

در دسامبر. 17 قاضی رزماری Collyer که ریاست نظارت دادگاه در آن زمان گفت که اف بی آی ارائه “اطلاعات نادرست” به دادگاه و نکردن اطلاعات بود که “مخل” به صورت برابر صفحه.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de