فضل الرحمان به اختر Mengal: BNP-M خروج از PTI ائتلاف ‘امید’

JUI-F جمهور مولانا فضل رحمان ابراز امیدواری کرد BNP-M ارشد سردار اختر Mengal خواهد متقاعد کردن دیگر PTI متحدان آن است که آن زمان برای حمایت از دولت است. اخبار/از طریق توییتر

اسلام آباد: BNP-M تصمیم به شکستن اتحاد با حکم PTI دولت “امید”, JUI-F جمهور مولانا فضل الرحمان گفت: در دیدار با رئیس حزب سردار اختر Mengal.

Mengal که برخورد یک ضربه عمده به دولت فدرال در اوایل این هفته هنگامی که آن را شکست ائتلاف با PTI بیش از وعده unfulfilled گفت که او تا به حال یک رابطه شخصی با فضل.

“ما با هم در اپوزیسیون در کنار JUI-F در بلوچستان” BNP-M رهبر گفت که فضل حزب شد و در حال حاضر در سراسر پاکستان است.

در پاسخ به JUI-F رهبر این سوال که آیا بلوچستان بر اساس حزب تبدیل شده بود بخشی از اپوزیسیون Mengal گفت: مذاکرات ادامه دارد.

“ایجاد روابط حسنه با مخالفان در حال رشد است. روز ما پیوستن به مخالفان را حق مخالفت با” او گفت:.

فضل پس از این دیدار گفت: حزب او تا به حال استقبال اختر Mengal. BNP-M تصمیم به ترک دولت ائتلاف “اتحاد birthed بارقه امید” و “یک مدل برای دیگر PTI متحدان”.

“دیگر متحدان در دولت باید در حال حاضر صحبت کردن با قاطعیت” JUI-F, رئیس, گفت:, و اضافه کرد که پس از یک شخص در مقابل یک وجدان بود و نه کرامت محترم پاکستان.

“من امیدوارم که سردار سحاب را متقاعد کند دیگر نیازی متحدان که آن زمان برای حمایت از دولت است. پاکستان در حال غرق شدن در لحظه,” او اضافه شده است.

فضل در ادامه به اظهار نظر در این کشور وضعیت اقتصادی و نخست وزیر عمران خان تایید در میان توده ها.

“زمانی که بودجه منفی کند بنابراین دولت محبوبیت; نخست وزیر هیچ ایده که خود محبوبیت بیش از حد کاهش یافت و به خاک قرمز” او گفت:.

“حاکمان فعلی محبوبیت سقوط کرده است و بر اساس عملکرد خود را. فعلی حاکم دیگر حق تحمیل خود [در این کشور],” او گفت:, و اضافه کرد که وقت نخست باید ایمان خود را شکست و استعفا بلافاصله.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im