اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان روز جمعه گفت که علمای-e-Islam رئیس مولانا فضل رحمان باید تلاش برای خیانت در ماده 6 از قانون اساسی بر اساس اظهارات اخیر دومی که پیشنهاد کرد که او را به توطئه de-صندلی دولت گزارش ژئونیوز.

JUI-F رئیس هفته گذشته گفت که او تا به حال به پایان رسید خود را در اسلام آباد تحصن در اواخر سال گذشته پس از رسیدن به یک تفاهم با قدرت کارگزاران که PTI-led دولت به زودی خواهد بود روبترقی.

“مولانا فضل رحمان باید سعی در ماده 6 از قانون اساسی است. باید وجود داشته باشد یک پرس و جو به سخنان او ساخته شده و او باید پرسید چه کسی به او داد که درک” PM عمران به نقل شد.

این بیانیه در آمد غیر رسمی صحبت با رسانه ها به میزبانی نخست وزیر در اسلام آباد روز جمعه بعد از ظهر. در طول تعامل با خبرنگاران حاضر در لیگ برتر صحبت در مورد تورم مواد غذایی کمبود و بحران و فساد در کشور است.

“وجود دارد یک کارتل در کشور است که کنترل قیمت کالاها” PM عمران گزارش گفت: مردم در حال حاضر. هنگامی که از او خواسته شد در مورد کسی که کنترل این کارتل ها و اینکه برخی به او نزدیک ممکن است درگیر نخست وزیر گفت: “این گزارش از پرس و جو به گندم بحران کمبود را شامل نمی شود نام جهانگیر Tareen یا Khushro بختیار.”

ارجاع یک تصمیم اخیر دولت برای نگه داشتن در تقاضا توسط صندوق بین المللی پول برای افزایش تعرفه های برق, نخست وزیر گفت که دولت نمی تواند افزایش قیمت برق هر بیشتر.

“مذاکرات با صندوق بین المللی پول در قیمت برق به زودی نهایی,” او گفت:. نخست وزیر همچنین در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در مخالفت سیاستمداران در طول بحث خود را.

“من نه فاسد, نه من در این [سیاست] برای پول,” او گفت:. او گفت که کسانی که فاسد هستند و غارت ثروت کشور در حال ترس از ارتش. “سازمان های نظامی همیشه می دانم که در حال انجام چه,” او گفت:.

در مورد انتخابات, اصلاحات برتر به خبرنگاران گفت که دولت در روند معرفی انتخاباتی اصلاحات که شامل مقررات مربوط به رای گیری الکترونیکی و بیومتریک تایید رای دهندگان.

“سنا در انتخابات را برگزار نمی شود تحت رأی مخفی دیگر” او نشان داد. “ما به معرفی یک قانون است که باعث می شود آن را اجباری برای برگزاری مجلس سنا در انتخابات نشان می دهد از دست” برتر اضافه شده است.

او همچنین اظهار نظر در مورد شایعات شده اند که در گردش مورد دولت خود را به زودی نشان داده ، “مخالفان مذاکرات در مورد حکومت سرنگون تنها برای افزایش وحدت در صفوف خود را. آنها سیاسی مافیایی و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد تورم بلکه در مورد خود سود تنها” نخست وزیر گفت.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو