فضل برادر منتقل شده به KP از کراچی

فضل برادر منتقل شده به KP از کراچی

پیشاور: پس از بحث های زیادی که دولت فدرال روز دوشنبه منتقل خدمات JUI-F رئیس مولانا فضل رحمان برادر ضیا-ur-Rehman, بازگشت به خیبر پختونخوا.

Rehman منصوب شده بود به یک پست کلیدی در کراچی که ناشی از رنگ و گریه از احزاب مخالف که مقصر دولت سند برای طرفداری از JUI-F به آینده همه احزاب کنفرانس یک “موفقیت”.

KP دولت تا به حال درخواست ایجاد بخش (ED) برای انتقال الرحمان خدمات به دولت استانی از سند به دلیل “کمبود کادر افسران و خدمات است.”

“دولت استانی مواجه است [a] کمبود کادر افسران و خدمات [که] گفت: افسر مورد نیاز برای ارسال در خیبر پختونخوا. بنابراین درخواست به مهربانی بازگرداندن خدمات افسر بر این اساس” خواندن یک اطلاع رسانی از KP دولت است.

اد در ژانویه سال 2020 به حال منتقل خدمات الرحمان یک کلاس-19 افسر استانی مدیریت خدمات به سند در نمایندگی.

در روز پنج شنبه منصوب شد به عنوان معاون کمیسر شهر’ منطقه مرکزی با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط خدمات عمومی دولت و هماهنگی گروه دولت سند.

رحمان منتقل شده است از KP شد “ارسال شده با اثر فوری و تا سفارشات بیشتر به عنوان جمع آوری / معاون کمیسیون مرکزی کراچی معاون آقای Farhan غنی خان یک افسر سابق عدد (85-19).”

پس از انتصاب به احزاب مخالف تا به حال ناودان دولت سند برای مماشات JUI-F رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>