علمای-e-اسلام-فضل (JUI-F) رهبر مولانا فضل ur Rehman روز یکشنبه اعلام کرد که راه اندازی یک کمپین علیه توافق هسته ای-رهبری دولت با برگزاری تجمعات عمومی در لاهور کراچی و اسلام آباد در روزهای آینده.

کهنه سیاستمدار اعلام کرد پس از برگزاری یک نشست مشورتی با متفقین احزاب در لاهور.

فضل بیشتر گفت: JUI-F و آن متفقین احزاب خواهد شد برگزاری یک گردهمایی در تاریخ 23 فوریه در کراچی در اسلام آباد در 1 مارس و آوریل 19 در لاهور.

اعلام شد در خط با آنچه JUI-F دبیر کل اعلام کرده بود در ماه گذشته.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ژانویه 30, مولانا, Abdul Karim Haidri اعلام کرده بود که حزب او از سرگیری مبارزات خود علیه PTI-رهبری دولت فدرال است.

مبارزات انتخاباتی خواهد سر پس از شکست در آزادی مارس انجام شده توسط JUI-F و دیگر احزاب مخالف در سال گذشته است.

در کنفرانس مطبوعاتی امروز فضل در حالی که هدف قرار دادن در هيأت دولت گفت که دولت “gone home” اضافه کرد که “حکم حکومتی” در این نقطه است.

فضل به اشتراک گذاشته شده است که در جلسه امروز احزاب بررسی در شکل گیری قانون اساسی و دولت منتخب.

“ما ایستاده موضع ما در زمان در روز اول” اظهار داشت: JUI-F رهبر در حالی که به اشتراک گذاری اطلاعات از تظاهرات ضد دولتی که آنها برنامه ریزی برای راه اندازی.

JUI-F رهبر ادعا کرد که این کشور بود رفتن را از طریق یک بحران اقتصادی با توجه به دولت در سیاست های شکست خورده. “تورم گرفته است و دور از حق زندگی انسان مشترک” گفت: فضل.

او اشاره کرد که قیمت بنزین و گاز را افزایش دادند در هر سطح.

“یک مرد فقیر است و دیگر قادر به خرید سبزیجات و خانواده کالا” ادعا کهنه سیاستمدار.

او گفته است که مردم مجبور بودن به “فروش بچه خود و خودکشی”.

JUI-F رهبر و بدون نام بردن از هیچ حزب اشاره کرد که مخالفان تبدیل شده بود تقسیم شده و با توجه به سیاست های خاصی از عمده احزاب است. او افزود که یک تقسیم مخالف منافع دولت است.

فضل که در مورد خواسته PML-N رهبر Maryam Nawaz درخواست برای خروج از کشور به دیدن پدرش نخست وزیر نواز شریف اظهار داشت که این باید تبدیل به یک سیاسی مورد.

PML-N جمهور Shehbaz Sharif گفته بود در اوایل این هفته است که این برنامه برای نواز روش شده بود دو بار تغییر کرده با توجه به عدم وجود دخترش مریم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو