Fazaia طرح مسکن پروب: متهمان می گویند آماده به پرداخت پول غارت


متهمان در Fazaia مسکن طرح پرونده کلاهبرداری و ارسال یک درخواست به سند دادگاه عالی در شنبه رقیب که آنها آماده هستند برای بازگشت این مبلغ به allottees.

سند دادگاه عالی (SHC) دستور داده است تا انجماد حساب های بانکی از Fazaia مسکن طرح تا سفارشات بیشتر پس از ملی پاسخگویی دفتر شروع جدید کاوشگر به اتهام تقلب.

مظنون چودری Tanvir و بلال Tanvir بودند زودتر دستگیر شده در رابطه با پروب. پس از تسلیم دادخواست خود را به SHC به دنبال پاسخ از NAB در این تحقیق از طرح مسکن.

دادگاه گفت که آن را می خواستم به دانستن در مورد NAB پاسخ در مورد بازگشت پول به عنوان ادعا مظنون به مردم شود.

SHC دستور داده بود از انجماد از حساب های بانکی پس از allottees ارائه دادخواست علیه سازندگان.

دادخواهان گفت که آنها allottees از طرح مسکن و آنها بودند که با توجه در اختیار داشتن زمین با وجود پرداخت اقساط به ارزش میلیون ها روپیه.

مشاوره برای شاکیان تولید جزئیات رزرو و قسط challans.

ناب پروب

ناب پیشتر گفته است که تحقیق نشان داد که FHS غیر قانونی شده است, راه اندازی شده توسط نیروی هوایی پاکستان (PAF) با همکاری ماکسیم خواص در سال 2015 بر یک به طور غیر قانونی تثبیت و یا تنظیم زمین در داه خدا Phihai واقع در منطقه Malir را Taluka شاه Mureed.

NAB دادستان گفت که با توجه به توافق با PAF شرکت ساخت و ساز به فروش می رسد واحد های مختلف از این طرح به مردم و جمع آوری میلیاردها روپیه به نام رزرو سهم و توسعه واحدهای مسکن گفت: طرح.

اما اضافه دادستان پس از 2015 مدیریت FHS نه تحویل قطعه به allottees و نه انجام هر گونه توسعه قابل توجهی کار می کنند تا مردم ایستاده فریب خورده از پول خود را.

Tanvir Ahmed و پسرش بلال Tanvir نیز امضا این قرارداد را با PAF مقامات در مورد راه اندازی FHS و درگیر در فروش واحد خود را به مردم گفت: دادستان مدعی است که دادخواهان همراه با شرکت متهم به حال جمع آوری شده Rs18 میلیارد از 6,000 نفر متاثر از طرح جعلی.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de