فواد می خواهد نمایندگان مجلس مواجه NAB موارد به recuse خود را از کمیته پارلمانی

فواد می خواهد نمایندگان مجلس مواجه NAB موارد به recuse خود را از کمیته پارلمانی

وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری گفت: نمایندگان مجلس در مواجهه با موارد توسط ملی پاسخگویی دفتر (NAB) باید recuse خود را به طور داوطلبانه از یک کمیته تشکیل شده برای قانونگذاری در پاسخگویی قوانین به منظور جلوگیری از تضاد منافع.

“اگر همه اعضای مجلس [که] رو NAB موارد اصلاح NAB قوانین خود را چه خواهد بود نقطه از چنین اصلاحیه?” تعجب وزیر در یک توییت در روز سه شنبه. او اضافه کرد که او معتقد است که آنها باید recuse خود را به طور داوطلبانه.

حداقل هفت عضو جدید مجلس کمیته تشکیل شده برای توسعه اجماع در قانون پیشنهادی در مورد اصلاحات در NAB قانون هستند رو به دادگاه ارجاع و یا فعال یا خفته سوالات تحقیقات یا اقدامات دیگر توسط ضد فساد بدن..

مخالفان عمدتا پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) و حزب مردم پاکستان (PPP) پنج جمله رهبران از جمله نخست وزیر سابق شهيد Khaqan عباسی, خواجه سعد رفیق, احسن اقبال رعنا Sanaullah و نخست وزیر سابق راجا پرویز اشرف که بخشی از این 24-عضو مجلس پانل.

از سوی دیگر وزیر دفاع ختک و مشاور نخست وزیر در امور مجلس Babar Awan که نماینده دولت در این کمیته نیز مواجه NAB موارد است.

ناب است که به دنبال یک مورد اتهام فساد علیه عباسی برای اعطای چند میلیارد روپیه قرارداد برای واردات LNG در سال 2013 زمانی که او وزیر نفت و منابع طبیعی. نخست وزیر سابق نیز دستگیر ناب در مورد و به قید وثیقه.

سعد رفیق است همچنین وثیقه که به تازگی اعطا شد توسط دیوان عالی کشور در ارتباط با Paragon مسکن جامعه است. مرجع برابر او است که شنیده می شود با پاسخگویی دادگاه لاهور.

وزیر کشور سابق احسن اقبال است که به قید وثیقه و همچنین در یک مرجع مرتبط با ساخت و ساز از نارووال استادیوم ورزشی. این مرجع در حال بررسی است و اختیار در پاسخگویی دادگاه اسلام آباد.

رعنا Sanaullah احضار شده اند توسط NAB چندین بار در یک دارایی فراتر از معنی مورد, در حالی که PPP را راجا پرویز اشرف است که سعی در منابع مختلف. او به تازگی به تبرئه در دو مورد توسط پاسخگویی دادگاه.

ناب است و به دنبال موارد در برابر ختک مربوط به Malam جبا و پیشاور مترو (اتوبوس حمل و نقل سریع و یا BRT). در ضمن Babar Awan اخیرا تبرئه توسط پاسخگویی دادگاه در Nandipur نیروگاه مرجع اما دستگیر شده به دادگاه تجدید نظر علیه این تصمیم در دادگاه عالی اسلام آباد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>