فواد می گوید PM عمران به تصمیم گیری های مهم در چند ماه آینده

فواد می گوید PM عمران به تصمیم گیری های مهم در چند ماه آینده

اسلام آباد: وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری معتقد است بعد از چهار تا پنج ماه بسیار مهم خواهد بود به عنوان نخست وزیر عمران خان اعلام خواهد شد تصمیم گیری های مهم.

صحبت کردن با Geo پاکستان روز پنجشنبه گفت که این دو ویژه دستیاران نخست وزیر — که مناقصه خود استعفا میان انتقاد در این زمینه عالی نظارت عمومی بر این موضوع از دو ملیت — در حال حاضر موضع خود را در مورد این مسئله شناخته شده است.

یک روز پیش Tania Aidrus و دکتر ظفر میرزا مناقصه استعفا از پست خود به عنوان ویژه دستیاران به نخست وزیر (SAPM) دیجیتال پاکستان و سلامت ملی بود که پذیرفته شد توسط نخست وزیر.

چودری گفت که Aidrus استعفا داد و با توجه به سازمان های غیر دولتی که تا به حال مطرح شده مخالفت از منتقدان که تا به حال گفته بود که تضاد منافع. صحبت در مورد دکتر میرزا او گفت که زمانی که آن را آمد به واردات دارو از هند آن را بیشتر به انجام این کار با سرمایه گذاری بخش نسبت به بخش بهداشت و درمان به ریاست میرزا.

“دکتر ظفر میرزا تا به حال هیچ چیزی برای انجام با واردات دارو از هند است. با توجه به ماده 91 اگر نخست وزیر موافقت با موقعیت خود را و سپس شما را به ادامه کار. نخست وزیر خود را به قدرت و اختیارات اجرایی,” او اضافه شده است.

وزیر فدرال در ادامه برای اضافه کردن است که نمی توان انتظار اصلاحات از هر رهبر اما عمران خان در کشور است. “نخست وزیر در حال حاضر اشاره کرد و در گرفتن تصمیم گیری های مهم. [بعدی] چهار یا پنج ماه به ماه از تصمیم گیری های مهم [رود گرفته شود] نخست وزیر” او گفت:.

و اشاره کرد که سند فرماندار عمران اسماعیل نگرانی دولت از امور در کراچی وزیر گفت که دولت سند همواره مصرانه صحبت کردن هنگامی که آن را به سرمایه گذاری ملی کمیسیون جایزه (NFC) اما استانی دولت آماده است برای ارائه امکانات به شهروندان است.

“تا زمانی که و مگر اینکه بودجه منتشر نشده به همه مناطق, Sindh مشکلات حل نخواهد شد,” او اضافه شده است.

‘استعفای مردم در حفظ و آمدن و رفتن در سیاست’

در همین حال وزیر فدرال برای اطلاعات شبلي Faraz گفته است که استعفا و مردم در حفظ و آمدن و رفتن در سیاست اما به نفع کشور است و دولت در اولویت بالا در حال حاضر.

Faraz اضافه شده که مخالفان مشغول به کار بود برای منافع خود را.

بیان کرد که استعفا را در آینده دولت Faraz تاکید کرد که نخست وزیر نیز موظف مشاوران به اعلام دارایی ها و, برای اولین بار, دارایی های ویژه دستیاران بودند ساخته شده است.

او افزود که دیجیتال پاکستان پروژه ادامه خواهد داد به عنوان آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>