فواد می گوید Buzdar باقی می ماند سانتی متر پنجاب تا زمانی که او PM عمران اعتماد

وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری است گفت: وزیر پنجاب عثمان Buzdar باقی خواهد ماند و در پست خود به عنوان طولانی به عنوان او اعتماد از نخست وزیر عمران خان.

“اگر یک وزیر است که حمایت از ساعت آنها را حفظ خواهد کرد در حال کار گفت:” فواد در حالی که پاسخ دادن به یک سوال در مورد نخست وزیر عمران خان اخیر نظرات به عثمان Buzdar در ژئونیوز برنامه Geo پاکستان.

وزیر فدرال خواسته شده بود در مورد نخست وزیر عمران خان ابراز رضایت خود از عملکرد وزیر پنجاب عثمان Buzdar در میان گمانه زنی ها و گزارش های تایید نشده از تفکر دولت به جای وزیر.

“مخالفت با یک موضوع”

وزیر همچنین اظهار داشت که مخالفان بود نه یک مسئله برای وقت دولت بود اما انتظارات که مردم با حاکم پاکستان تحریک-e-Insaf که یک موضوع است.

“مخالف است مسئله نیست مسئله این است که مردم بسیاری از انتظارات از PTI و مردم امیدواریم که توافق هسته ای را تغییر در پاکستان و این یک چالش است برای ما” گفت: فواد.

وزیر توضیح داد که مخالفت را نه یک تهدید که احزاب سیاسی بر افراد و اضافه کرد که اگر یک فرد حذف شده است و سپس حزب می رود به سردرگمی است. او با اشاره به نمونه ای از پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) گفت که حزب بی سر پس از خروج از supremo نواز شریف.

Moonsighting سیستم ارسال برای تصویب

فواد چودری به اشتراک گذاشته شده است که خود وزارت formalised یک سیستم به صورت ماه نامه و ارسال آن به امور قانونگذاری وزارت برای تصویب; و افزود که این وزارت فرستاده آن را به شورای اسلامی ایدئولوژی (CII) نیز هست.

“در حال حاضر آن است که خود را (CII) و کابینه را اگر آنها می خواهند به آن تحمیل یا نه” گفت: وزیر.

وزیر معتقد است که اگر مردم همچنان به تکیه بر رویت ماه با چشم غیر مسلح این کشور خواهد شد “هرگز قادر به تعیین یک یا برخی از عید به دلیل آن متفاوت خواهد بود در هر زمان و آن را در مثل این”.

“اگر به شما می گویند شما می خواهید به آن را ببینید از چشم و سپس Ruet-e-Hilal کمیته باید شامل مردان و زنان 20 تا 22 سال سن که بینایی [مناسب],” تمسخر گفت: وزیر.

فواد همچنین در ادامه به ادعا می کنند که حج ماه متولد شد و در شب دوشنبه در 10:33بعد از ظهر دیروز بود که در حال حاضر برای “بیش از 24 ساعت” اما ماه رویت کمیته گفت: آنها نمی از آن “به عنوان وجود ابر در کراچی”.

او در ادامه پرسید که اگر دیدن ماه بود “حلال” با استفاده از یک تکنولوژی قدیمی و سپس “چرا آن را حرام برای دیدن آن با استفاده از فن آوری های جدید?”

فواد و وزارت او قرار داده شد و در زیر نور افکن پس از مرکزی Ruet-e-Hilal رئیس کمیته مفتی Salah-ur-Rehman اعلام کرد که Eid-ul-Adha برای این سال را جشن خواهد گرفت در تاریخ 1 اوت پس از بدن است که ملاقات روز سه شنبه در کراچی نمی تواند بینایی را Zilhajj ماه.

با این حال وزیر فدرال گفته بود که Eid ul Adha خواهد بود جشن در تاریخ 31 ژوئیه در پاکستان “را به عنوان در تقویم وزارت علوم تحقیقات و فن آوری”.

چودری گفته بود که ماه به ماه از Zilhajj دیده می شود در کراچی و مناطق اطراف آن در جولای 21. او افزود که ماه می تواند اندیش با کمک دوربین دوچشمی و در برخی مناطق با چشم غیر مسلح نیز هست.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>