فواد با ابراز تاسف فقدان مفتی Salah مولانا Popalzai در امور دینی جلسه


اسلام آباد: وزارت علوم و فناوری در روز پنج شنبه در جریان سنا و شورای ملی ایستاده کمیته های مذهبی در امور علمی نسخه از تقویم قمری.

این کمیته یک بار بیشتر روشن ناتوانی احزاب مختلف برای رسیدن به یک توافق در این کشور در تقویم قمری.

به مناسبت علوم و فناوری وزیر فواد چودری ابراز تاسف کرد که مفتی Salah-ur-Rehman و مولانا Popalzai نمی شد در حضور و غیاب با وجود دعوت گسترده به آنها را.

“ما در حال دعوت مردم بر اساس دانش و فن آوری است. ما یک ملت و دولت و از جمله گروه بندی و بخش باعث ایدئولوژیک آسیب,” او گفت:.

چودری گفت: تصمیم گیری های بیش از ماه رویت در عربستان سعودی و ایران همیشه بر محور استفاده از علم است. این Ruet-e-Hilal کمیته ارائه شده بود اشتباه قمری تاریخ برای سه ماه: یعنی Zilqad و صفر و رجب او اضافه شده است.

وزیر گفت: شورای اسلامی ایدئولوژی است (CII) کار نمی شد تا به مردم استاندارد. “آن را به عنوان اگر آنها در حال کار به صورت رایگان,” او گفت:.

“ما را فلج شده است به عنوان یک ملت بدون استفاده از دانش و حکمت است.”

صحبت از وزارتخانه ها و فعالیت های چودری گفت: کار در یک ماموریت سرنشین دار به ماه به مدت هشت ماه در جریان است. “ما باید به فکر می کنم چگونه کسانی که در حال ارسال به ماه را جشن عید وجود دارد.”

در پاسخ به چودری را بیانیه شورای علمای پاکستان (PUC) رئیس مولانا طاهر اشرفی گفت که علم و فن آوری وزارت “تعیین کرده است برای رسیدن به یک کار دشوار است”.

اشرفی گفت: مشکل این بود که از ماه اما از “شخصیت”.

“چه کسی می گویند که ماه می تواند اندیش و بدون استفاده از علم ؟ ما استفاده از دوربین دوچشمی به منظور بررسی دید از ماه.”

رئیس گفت: وجود یک نیاز بزرگ برای وحدت نمایش داده می شود و تاکید بر دعوت مفتی Salah-ur-Rehman و مفتی شهاب الدین بارها و بارها. “مفتی Salah-ur-Rehman است که رئیس یک سازمان دولتی است و باید هنگام احضار توسط نهادهای دولتی.

“اگر او مایل نیست به نظر می رسد او باید استعفا از پست خود,” او اضافه شده است.

اشرفی گفت: ریشه مشکل ذخیره کردن در “لجبازی” است که باید اجازه رفتن.

به دنبال تزریق دلیل به مناظره PUC رئیس گفت: اگر یک حزب بود که قاطعانه از سوی دیگر باید تمرین صبر و همچنان به گسترش دعوت.

او گفت: CII همیشه شده بود “استفاده می شود به عنوان یک ابزار سیاسی”. به عنوان مثال در تست DNA او اشاره کرد که در آن اعلام شده بود غیر قابل قبول در طول یک جلسه.

“تمام جهان را می پذیرد تست DNA و ما حاضر به قبول نتایج حاصل از آزمون به عنوان قابل قبول.”

اشرفی تمدید مفتی Salah-ur-Rehman و Popalzai دعوت یک بار دیگر با هم کار کنند. او گفت: هیچ کمیته تشکیل شده در موازی با Ruet-e-Hilal کمیته.

“مفتی Salah خود را views ماه از طریق تلسکوپ و پس از آن حاضر به پذیرش روش های علمی,” او گفت: متاسفانه.

اشرف گفت: این ملت به حال آرزو برای مفرد ماه رویت تاریخ و در پشت قفسه اجرای آن است. “ما این موضوع رو به جلو در ماه رجب و شعبان,” او اضافه شده است.

‘دین ما روابط ما را به عقل و دلیل’

پس از جلسه چودری در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او تصریح کرد: وزارت او را هدف متحد کردن ملت برای عید جشن.

“ما جشنواره های مذهبی در حال تبدیل شدن به علت تفاوت های ما. طبق وعده های ساخته شده توسط PTI ما کار کرده اند برای عید به جشن هماهنگ در سراسر کشور است.

“ما ساخته شده است یک وب سایت و یک برنامه علمی parametres,” او گفت:, و اضافه کرد که این سایت در ادامه به دریافت تعداد زیادی از بازدید کنندگان. وب سایت فراهم می کند تمام اطلاعات لازم مربوط به ماه ریشه در علم او اضافه شده است.

“مفتی Salah با عینک بر روی بینی خود که امتناع از قبول روش های علمی,” او گفت:. “دین ما روابط ما را به عقل و دلیل” چودری اشاره کرد.

چودری گفت: با توجه به وزارت تقویم ماه خواهد بود اندیش در تاریخ 24 آوریل و ماه رمضان آغاز خواهد شد در آوریل 25. یک تلسکوپ قدرتمند به زودی نصب می شود او اضافه شده است.

“علمای اصرار دارند که رویت ماه لازم است,” او گفت:. “ما برنامه می توانید [نیز] نشان می دهد که ماه را دید.”

وزیر گفت: نه کشورهای اسلامی با استفاده از علم برای این سنت است.

“این است که یک ماده از شخص من اما این است که از دولت,” او گفت: برای برطرف کردن این مفهوم است که خودخواه, ملاحظات ممکن است در بازی.

چودری گفت: تقویم قمری تا سال 2024 در حال حاضر آماده شده است و این تفاوت با وزارت امور مذهبی و مختلف علما “حل خواهد شد”.

وزیر مطمئن باشید ملت که وزارت نمی خواهید برای قرار دادن خود را به یک بی نیاز از بحث و آرزوهای خود را به یک تسهیل کننده. جلسه دیگری برگزار خواهد شد در مارس 2, او اضافه شده است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>