فواد چودری تعهد به استعفا می گوید سیاست نه برای ‘ضعیف دل’


فدرال وزیر علوم و فناوری و فواد چودری گفت: سیاست این است که نه برای “weak-hearted” تعهد به ماندن به عنوان وزیر تا او اعتماد به نفس از نخست وزیر عمران خان.

“من خواهد ماند به عنوان یک وزیر تا من اعتماد از نخست وزیر عمران خان. هیچ سوال وجود دارد از استعفا در شخص دیگری مایل ایم” چودری در روز پنج شنبه با اشاره غیر مستقیم به پنجاب اطلاعات وزیر فیاض Chohan بود که پرسید: علم و فن آوری وزیر است.

فواد نیز مورد انتقاد قرار گرفته است توسط اعضای حزب پس از او افشا می شود در صدای امریکا مصاحبه ای که PM عمران هشدار داده بود وزرای خود را به انجام در ظرف شش ماه و صحبت علنی درباره اختلافات درون PTI بین شاه محمود قریشی, جهانگیر Tareen و اسد عمر.

Najeeb هارون می اندازد وزن پشت چودری

در ضمن پاکستان تحریک-e-انصاف (PTI) عضو موسس Najeeb هارون انداخت وزن خود را پشت فدرال وزیر علوم و فناوری و فواد چودری بیش نظرات خود را در مورد بخش در نخست وزیر عمران خان کابینه.

“فواد چودری بود با دولت پس از یک روز. چه فواد چودری گفت: من فکر می کنم باید صحیح باشد گفت:” هارون در گفتگو با اخبار جغرافیایی نشان می دهد Geo پاکستان.

این نماینده مجلس از کراچی که به تازگی مناقصه استعفای خود را از شورای ملی گفت که چودری بود پیشرو در “مسائل مهم” است و اطلاعات بیشتر. او توضیح داد که حزب حول عمران خان و مردم انتظارات از او را.

“در حزب نه تنها وسیم اکرم (ص) به همراه اما به همراه دو نفر نیز بخشی از آن” هارون گفت:, و اضافه کرد که او امیدوار است نخست وزیر می یابد و توانایی به رسمیت شناختن حق مردم می کند و چه بهتر برای کشور است.

فواد چودری صحبت می کند در مورد جزییاتی از اختلافات در آخرین مصاحبه

تفاوت بین دولت و به ویژه فواد چودری پدید آمده پس از وزیر وزیر در یک مصاحبه گفت که اختلافات بین وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی وزیر برنامه ریزی اسد عمر و PTI رهبر جهانگیر Tareen تا به حال تاثیر منفی بر حزب شده است و یکی از دلایل اصلی نخست وزیر عمران خان را دید قصد ندارم با توجه به طرح.

“وجود دارد بسیاری از انتظارات از PTI و عمران خان” چودری گفته بود در مصاحبه با سهیل Warraich برای صدای امریکا. “عمومی بود نه انتخاب ما و یا نخست وزیر برای رفع آجیل و پیچ و مهره است اما برای اصلاح سیستم.”

“هنگامی که پاناما مورد حل و فصل شد من و چند نفر دیگر فرصتی برای صحبت با عمران خان و در آن زمان من احساس ایده های خود را بسیار روشن که آن را به اصلاحات” او گفت:.

وزیر افزود: “راه او گفت: رئیس وزرای تبدیل شده بود دیکتاتورها در سند و مالی کمیسیون جایزه باید [به اجرا در] همراه با پلیس اصلاحات و اصلاحات قضایی آن بسیار روشن بود که در آن زمان چه عمران خان چشم انداز بود.”

چودری گفت که مشکلات به وجود آمد که دولت تشکیل شد و تفاوت بین عمر Tareen و قریشی افزایش یافته است. “این تفاوت ها تحت فشار قرار دادند و سیاسی در کل کلاس از بازی در دسترس نباشد.”

“در نتیجه زمانی که یک خلاء سیاسی ایجاد شد آن پر شده بود توسط افرادی که هیچ ربطی به سیاست” او گفت:.

وزیر گفت که فقط با داشتن ایده کافی نیست “شما باید به شکل یک تیم به ارمغان می آورد که این ایده به نتیجه برسد”.

“هنگامی که عمران خان هسته تیم متزلزل شد افراد جدید به جای آنها نه در توافق با [برتر] ایده و هنوز هم نمی,” او گفت:.

‘JKT تا به حال اسد عمر حذف شد’

وقتی پرسیده شد که چرا با وجود داشتن سیاسی ممکن است از قریشی و پرویز ختک در کابینه, همه چیز معلوم شد راه آنها تا به حال علم و فناوری گفت: آنها سعی کردند به Tareen و عمر خود آشتی تفاوت اما این نمی تواند اتفاق می افتد.

“هنگامی که [اسد] عمر شد, وزیر امور مالی [جهانگیر] Tareen او را حذف به عنوان وزیر دارایی. سپس هنگامی که عمر آمد [به دولت] او Tareen حذف شده است. به طور مشابه قریشی ملاقات Tareen به بحث بیش از همه چیز اما هیچ چیز می تواند تحقق,” چودری گفت.

‘نواز شریف و بی نظیر بوتو منصوب افراد ضعیف’

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا نخست وزیر نمی توانید یک تیم با تجربه و یا اگر خود حکومت بود معیوب چودری گفت: یک تیم انتخاب شده توسط رهبر.

“من خودم را شگفت زده کرد [چه برخوردی است]. هیچ رهبر مانند عمران خان در جهان اسلام. ترکیه رهبری غیر قابل قبول است به غرب به رهبری عربستان مملو از خود مجادلات و ایران دارای مشکلات خاص خود را دارد. عمران خان تنها رهبر است که این قابلیت را به غرب و مسلمان جهان با هم. اما زمانی که وجود دارد ضعف در تمرکز از چنین چیزهایی منحرف است,” او گفت:.

چودری گفت که نواز شریف و بی نظیر بوتو ممکن است انتخاب افراد ضعیف برای موقعیت های مهم چون در نهایت چشم انداز خود را به انتقال قدرت به فرزندان خود.

“آنها تا به حال هیچ دیگر دید” چودری گفت PM عمران نیست مشکل مشابه دارند.

“بهترین مردم شده اند باید [منصوب به مواضع دولت],” او گفت:.

وزیر بدون نام بردن از کسی گفت که پیشنهاد برتر به انتصاب “افراد ضعیف” بود costed او را از صمیم قلب.

چودری تلاش برای راه رفتن به عقب در اظهارات

بعد در روز در طول یک جلسه از کابینه فدرال چودری اقدام به راه رفتن به عقب در اظهارات طول مصاحبه زیر با داد و بیداد توسط اعضا.

ژئو نیوزبه نقل از منابع گزارش داد که عمر و قریشی به شدت مخالف این مصاحبه مطالب با برتر گزارش سرزنش خود اعضای حزب به خودداری از باد این موضوع از نسبت.

با توجه به منابع فیصل Vawda همچنین شدت انتقاد کرد و در عمر و قریشی. “هیچ شکی نیست بیش از این واقعیت است که شما هر دو باید جاه طلبی برای تبدیل شدن به نخست وزیر” او ادعا اضافه کرد: “خود را دعوا باعث شده مقدار زیادی از آسیب به حزب.”

در ضمن در تلاش برای خنثی کردن این وضعیت چودری گفت: هر کس برای گوش دادن به مصاحبه کامل قبل از طراحی هر گونه نتیجه گیری.

“سهیل Warraich خواسته بود برای من تجزیه و تحلیل. تحلیل من این بود که مبارزه بین این سه عضو صدمه دیده ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de