فواد چودری به دنبال پاسخ بیش از نواز شریف ‘سوال آزمون پزشکی’ در پنجاب

وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری. عکس: فایل

وزیر فدرال برای علم و فناوری فواد چودری در روز سه شنبه به نام برای پرس و جو به “سوال آزمون” انجام شده توسط دولت پنجاب به سلامت از سابق نخست وزیر نواز شریف.

وزیر فدرال در یک سری از توییت سوال که چرا نخست وزیر سابق پزشکی گزارش شد و نه فرستاده از انگلستان است.

“یکی از دلایلی که نواز شریف پزشکی گزارش نشده فرستاده شده از انگلستان می باشد که این آزمون در حال انجام وجود دارد متفاوت از آنهایی که انجام شد در پاکستان و بریتانیا پزشکان مردد هستند در اعلام نواز به طور جدی بیمار” چودری گفت.

او اضافه کرد که به این معنی است که آزمایش های پزشکی انجام شده توسط دولت پنجاب مشکوک بود. “در این شرایط دولت پنجاب باید راه اندازی یک تحقیق که باید بررسی سلامت بخش آزمایشگاه و پزشکان چشم پوشی با خانواده شریف و حقایق در مقابل مردم است.”

در پاسخ به چودری بدخشان پاکستان مسلم لیگ نواز (PML-N) رهبر Tallal چودری در حالی که صحبت کردن به ژئونیوز گفت: وزیر فدرال سخنان نمی شد در برابر نواز شریف اما در مقابل دولت پنجاب.

“فواد چودری اعلام کرده است دولت پنجاب یاسمین رشید و پزشکان از خدمات بیمارستان به عنوان جعلی” Tallal گفت که وزیر در تلاش بود به میدان همه چیز با دولت پنجاب با آوردن نواز شریف.

“نواز شریف گزارش ارائه شده طبق دستور دادگاه,” او گفت:. “فواد چودری را نمی خواهد تبدیل به رئیس جمهوری با دادن بیانیه چنین است.”

چودری قبلا انتقاد نواز زمانی که عکس از نخست وزیر سابق ناهار خوری با دوستان و خانواده در لندن تا به حال ظاهر در رسانه های اجتماعی.

در عکس نواز کشف شد در لندن رستوران با PML-N رهبران از جمله اسحاق دار Shehbaz Sharif, حسین نواز و دیگران.

“صحنه های از یک جلسه در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن, درمان خوردن شراب خواری در جریان است با مطلق غلظت تمام بیماران احساس بهتر” وزیر sarcastically در توییتر خود نوشت پست.

نواز شده در لندن از ماه نوامبر سال گذشته پس از دادگاه عالی لاهور (LHC) اجازه داد به نخست وزیر عراق برای سفر به انگلستان برای درمان.

در دادگاه مجاز به حذف نواز نام از خروج از لیست کنترل بدون هر گونه شرایط را برای یک دوره زمانی چهار هفته. در تصمیم خود LHC گفت که در مورد نواز سلامت را بهبود نمی بخشد پس از آن دوره زمانی می تواند تمدید شود, و اضافه کرد که مقامات دولت قادر خواهد بود برای تماس با نواز از طریق سفارت پاکستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>