فواد چودری می گوید پارلمانی سیستم اجازه نمی دهد غیرمنتخب مردم را به تصمیم گیری

واکنش از وزیر آمد و پس از آن پدید آمده است که چهار ویژه دستیاران نخست وزیر نگه داشتن تابعیت دوگانه. اخبار/از طریق Geo.tv/Files

اسلام آباد: علم و فن آوری وزیر فواد چودری گفت: مجلس سیستم اجازه نمی دهد غیرمنتخب مردم به بخشی از کشور را در فرایند تصمیم گیری است.

صحبت با رسانه ها در اسلام آباد وزیر اشاره کرد که تنها انتخاب قانونگذاران می تواند تصمیم گیری در مورد پاکستان و دوگانه اتباع محروم شدند از تبدیل شدن به اعضای شورای ملی در قانون اساسی.

“چگونه می توانید دوگانه اتباع بخشی از کابینه و سپس” او پرسید.

وزیر واکنش آمد و پس از آن پدید آمده است که حداقل چهار ویژه دستیاران نخست وزیر نگه داشتن تابعیت دوگانه.

چودری در ادامه برای اضافه کردن که مشکلات وقت PTI-رهبری دولت در حال حاضر با آن مواجه بودند ایجاد شده توسط خود کاربران. اما مردم پاکستان دوخته بود بالا امیدها و انتظارات از حزب حاکم او اضافه شده است.

اعضای ارتش و مخالفان دولت ادامه داد: به کمینگاه در هر یک از دیگر و پس از دولت هفته گذشته اعلام جزئیات دارایی و ملیت نخست وزیر عمران خان مشاوران و ویژه دستیاران.

وزیر اطلاعات شبلي Faraz در یک پیشنهاد توسط دولت پیشنهاد به “افزایش شفافیت” اعلام کرده بود شنبه که اطلاعات در حال حاضر در دسترس برای مشاهده عمومی. جزئیات گذاشته شده در کابینه بخش وب سایت به عنوان, آموزش های برتر, او اشاره کرده بود.

مشخص شد که چهار دستیاران — ندیم Babar تانیا Aidrus, Zulfi بخاری و شهزاد سید قاسم — دارای ملیت های دیگر.

چودری به وزیر علوم همچنین در زمان تطبیق در احزاب مخالف گفت: “PML-N حتی نمی دانند که در حال رفتن به آنها منجر شود در حالی که برای PPP [رئیس جمهور] آصف زرداری کار کرده است سخت به آن را ‘سند ‘ حزب’.

“در حال حاضر [PPP رئیس] بلاول بوتو در تلاش است تا آن را تنها ‘داخلی’, Sindh حزب.”

صحبت کردن در مورد پاکستان شبکه تلویزیونی (PTV) گفت: رسانه ملی تا به حال هیچ طرح کسب و کار بود اما افزایش هزینه های. “من از ابراز نگرانی های من در کابینه,” او اضافه شده است.

پاکستان برای اولین بار دفاع مدنی R&D پروژه

صحبت از توسعه پروژه های آغاز شده توسط هيأت دولت فدرال گفت: پاکستان برای اولین بار دفاع مدنی تحقیق و توسعه (R&D) پروژه آغاز شده است که بر اساس آن 10 ایستگاه های پلیس در اسلام آباد دوباره طراحی شده است.

پلیس داده می شود هواپیماهای بدون سرنشین برای گشت اهداف — که انتظار می رود به منظور کاهش خیابانی جنایات او اضافه شده است.

وزیر توضیح داد که یک کشاورزی شرکت خدمات خواهد بود تاسیس با 600 نفر که در آن آزمایش خاک و هواپیماهای بدون سرنشین اسپری خواهد بود که اولویت در نظر داشتن اخیر ملخ حملات تهدید این کشور به رشد کشاورزی.

“ما دعوت عربستان سعودی و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی” او گفت:, و اضافه کرد که پاکستان وارداتی بیش از Rs2 میلیارد دلار ارزش electromedical دستگاه های هر سال که اضافی $1 میلیارد دلار صرف شد و در تعمیرات.

“مناطق ویژه اقتصادی در حال راه اندازی در سیالکوت کراچی و لاهور در راستای چشم انداز ما برای افزایش توسعه در کشور” او نگهداری می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>