بیان اخبار سرویس

دهلی نو: چند سوال در حال مطرح شدن بیش از دولت های اخیر ترخیص کالا از ضد ویروسی داروی Favipiravir برای محدود اضطراری استفاده برای درمان خفیف تا متوسط Covid-19 بيمار. بسیاری از کارشناسان گفت: مواد مخدر نه تنها گران است اما آن را هنوز هم تحت محاکمه در بسیاری از کشورها و اثر بخشی آن بود هنوز به اثبات رسیده است.

آنها گفتند: این دارو در کارآزمایی بالینی مرحله برای درمان Covid-19 نه تنها در ژاپن که در آن داروی تایید شده برای درمان آنفلوانزا بلکه در اروپا و آمریکا است. در حالی که ژاپن آغاز شده است و فاز 3 مطالعات بالینی در ایالات متحده فاز 2 دادگاه شروع خواهد شد.

“این هنوز تحت آزمایش و تایید شده است در ایالات متحده یا اروپا پس از آن کمی دشوار است به درک که چرا هند در حال حاضر به تایید آن را” یک عضو شورای تحقیقات پزشکی هند ملی Covid-19 نیروی کار گفت.

“اعتیاد به مواد مخدره ایجاد شده در اطراف این دارو در هند,” او اضافه شده و اشاره کرد که مواد مخدر را محاکمه و حتی در ژاپن برای Covid-19 بيماران نشان نداد اثر.

دیگران گفت: شواهد ذکر شده برای اورژانس با استفاده از مجوز مرکزی داروهای استاندارد کنترل سازمان بود و نه ضعیف. آنها گفتند تنها یک آزمایش مشاهدهای نه یک کارآزمایی بالینی انجام شده است با 160 بيمار در 10 بيمارستان بدون هر گونه مقايسه با دارونما بازو.

یک روز پس از CDSCO به EUA به مواد مخدر و دارویی عمده Glenmark روز شنبه اعلام کرد آن را راه اندازی کرده است این دارو تحت نام تجاری FabiFlu در قیمت حدود 103 تومان در هر قرص 200 میلی گرم.

همچنین بخوانید : COVID-19: مرکز تصویب اضطراری استفاده کنید از ضد ویروسی داروی ‘Favipiravir’

تولید کننده مواد مخدر گفت این یک نسخه مبتنی بر دارو برای Covid-19 بيمار با دوز توصیه شده بودن 1800 میلی گرم دو بار در روز و در اولین روز پس از 800 میلی گرم دو بار در روز تا روز 14.

به این معنی بیماران نیاز به مصرف 18 قرص در روز اول و پس از آن آنها خواهد شد نیاز به هشت قرص هر روز بعد از 13 روز. این بدان معنی است که آنها نیاز به صرف Rs 12, 566 برای یک دوره دو هفته.

داروی کنترل کننده به طور کلی از هند V G Somani نیست پاسخ به تماس یا پیام اما دکتر R R Gangakhedkar ارشد اپیدمیولوژی از ICMR گفت: ملی نیروی کار را بررسی پزشکی هنگامی که داده ها از آزمون انجام شده توسط Glenmark در دسترس است.

“تا آن زمان EUA اعطا شده توسط CDSCO با آن پیش شرط را می توان مورد استفاده توسط پزشکان برای استفاده از آن گفت:” این روزنامه است.

اما پزشکان و محققان و bioethicists سوال ترخیص کالا از گمرک به Favipiravir. “در حال حاضر که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین ثابت شده است را به یک اسب مرده در زمینه Covid-19 خطرناک اعتیاد به مواد مخدره است که ایجاد شده در اطراف این دارو که هیچ پشتوانه علمی” دکتر گفت: S P Kalantri یک محقق پزشکی و سرپرست از MGIMS در وردها.

دکتر Amar Jesani, پژوهشگر و سردبیر مجله اخلاق پزشکی به نام توسعه “گیج کننده.” او نه تنها مخالف از ترخیص به صورت اضطراری استفاده کنید اما گفت: CDSCO باید تضمین پادمان قبل از استفاده از آن.

رسیده از نظر Glenmark گفت: CDSCO او داده تسریع تصویب مصرف مواد مخدر به حساب Covid-19 شدت نادر و عدم درمان جایگزین.

“یکی دیگر از نیاز های اصلی برای مواد مخدر به حمایت شواهد بالینی از ایمنی و اثر بخشی و همه از این شرایط نگه واقعی در مورد FabiFlu” یک سخنگوی شرکت گفت که موقت کارآزمایی بالینی یافته در هند همسو با مطالعات بالینی متعددی در جاهای دیگر.

در هزینه داروی این شرکت گفت: قیمت وارده را به حدود 1,000 تومان در روز است. “با این حال بسیاری از بیماران ممکن است نیاز به کامل 14 روز دوره به عنوان بسیاری از بهبود در ظرف هفت روز یا بیشتر است ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de