Favipiravir مفید در coronavirus بيماران بازیابی می گوید چین


آنفلوانزا مواد مخدر Avigan یا Favipiravir شده است موثر در کمک به کروناویروس بیماران بهبود می یابند و تقریبا بدون هیچ عوارض جانبی, چین, وزارت علوم و فناوری گفت: در اوایل این هفته.

بهتر شناخته شده برای آن دوربین های دیجیتال Fujifilm توسعه Avigan (نام دارو) و دارای مجوز ثبت اختراع برای favipiravir به شرکت چینی ژجیانگ Hisun دارویی.

یک مقام رسمی در چین, علوم و فناوری, وزارت, ژانگ خینمین گفت: برخی از آزمایشات بالینی انجام شده در favipiravir — عنصر اصلی در آنفلوانزا مواد مخدر Avigan که فوجی فیلم در بازار.

آزمایشات با استفاده از این دارو به عنوان یک درمان برای COVID-19 نشان داد “بسیار خوب نتایج بالینی” رسمی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ادامه مطلب: چین گزارش صفر داخلی مورد رمان coronavirus برای اولین بار در ماه

یک دادگاه مربوط به 80 موارد انجام شده توسط یک بیمارستان در شنژن و مطالعه 120 مورد رهبری دانشگاه ووهان را Zhongnan بیمارستان هر دو نشان داد این دارو کوتاه زمان بهبودی برای بیماران.

آزمون هاي باليني با استفاده از Avigan به عنوان یک درمان برای ویروس نیز آغاز شده در ژاپن است.

Fujifilm سهام افزایش می یابد

سهام در شرکت ژاپنی فوجی فیلم Holdings, آسمان-پرورشی در روز چهارشنبه پس از این دارو رو تایید از مقامات چینی.

Fujifilm دارایی سهام آغاز شده و روز untraded به دلیل اشباع از خرید سفارشات قبل از افزایش 15.4 درصد به 5,238 ین به بالاترین سطح مجاز در تجارت برای روز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>