پدر تبدیل nightwatchman برای تنها زن قرنطینه در منطقه با غارتگری tuskers

بیان اخبار سرویس

ریپور: یک مرد شده است مجبور به عمل به عنوان nightwatchman برای دختر خود را در قرنطینه Kudekela دولتی دبیرستان در فیل-آمار Dharamjaigarh در چتیسگر را ریگره منطقه حدود 220 کیلومتری شرق ریپور.

زنی که به تازگی از Odisha است تنها مستاجر از مرکز قرنطینه که هیچ امنیتی.

ترس برای ایمنی او زن پدر Sudhir Khalko صرف تمام شب نشسته در یک مسقف پلت فرم خارج از مرکز نگه داشتن گارد. طی یک هفته وحشی tuskers را کشته اند چهار روستاییان در منطقه است.

این زن در اوایل بیست سالگی گرفتن غذا Khalko آورده برای او از خانه برخی از 8 متر دور که هیچ مواد غذایی ارائه شده در این مرکز.

“من اینجا هستم تا آنجا که ممکن است 11. وجود دارد بدون گارد امنیتی و نه هر کسی که در مرکز قرنطینه در طول شب. تنها در طول صبح دو کارکنان زن برای چند ساعت و ترک. پدر من نگران امنیت من و بازدیدکننده داشته است در اینجا روزانه در شب و اوایل صبح روز بعد. او می خوابد در خارج از ساختمان مدرسه. این منطقه شناخته شده برای انسان و فیل جنگ چهره بدترین تاثیر را از غارتگری tuskers. که برگزار خواهد شد مسئول اگر گله ای از فیل ها حمله او؟”, او گفت: در تصویری که رفته ویروسی به صورت محلی.

این Kudekela janpad panchayat اختصاص داده است 22 پرسنل در ساعت وظیفه برای قرنطینه مرکز در ساعات مختلف اما تنها دو شرکت در کار روزانه است.

او می گوید که پدر او را به توقف دیدن اگر برخی از پرسنل امنیتی مستقر هستند در اینجا در طول شب.

این tehsildar فرستاده شد به پرس و جو از آن پس که مواد غذایی از panchayat است که در حال حاضر در حال ارائه به زن اما پدر او در ادامه به بازدید روزانه و مجاز است به خواب در ایوان خارج است.

“پس از آمدن به مورد آن می دانیم, دستورالعمل داده شده است برای اطمینان از مناسب از جمله ترتیبات امنیتی برای مرکز قرنطینه. همه کسانی خواهد شد که در اینجا آورده بعد از آن می توان به توجه و مراقبت مناسب” گفت: Nandkumar Choubey زیر بخشی دادرس (Dharamjaigarh).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net