پدر و مادر برایان نشل دوشنبه ادعا کرد که مدیر در دبیرستان میلبرن در نیوجرسی به دنبال “لغو فرهنگ” هنگامی که او برای دانش آموزان تحسین “مبهم” پرچم زندگی آبی ماده در بازی فوتبال در ماه اکتبر گذشته عذرخواهی کرد.

مدیر ویلیام میران یک ایمیل برای والدین فرستاده و عذرخواهی برای “مبهم” ظاهر پرچم در بازی فوتبال پس از یک عکس از این رویداد در سالنامه دبیرستان ظاهر شد، به گزارش فاکس نیوز ””تاکر کارلسون امشب.” (مرتبط: گی بار عذرخواهی برای پرواز ‘آبی زندگی مهم’ پرچم برای پلیس’ جلسه)

Nashel پاسخ داد با نامه ای به میران.

در این نامه نوشته شده است: «من به عنوان یک پدر و مادر و یک آمریکایی، نامه شما را به نه تنها تبرک و توهین آمیز بلکه مبتدلا، گمراه کننده، و به طور کعنه ای تحمل هر کسی که نگه داشتن دیدگاه که به زبان در حال حاضر تجویز شده و با دقت ساخته شده از بیداری تایید نمی کند، پیدا کنم.”

نشل به کارلسون گفت: «من دقیقاً می دانستم چه اتفاقی می افتد. من اخبار را دنبال می کنم و می بینم که با لغو فرهنگ چه اتفاقی می افتد و می بینم چه اتفاقی برای هر کسی که حرف می زد و به خود می خواهد فیلمنامه ای را که به دقت ساخته شده است و کسب و کارها و سیاستمداران به معنای انتقال زمانی که آنها در مورد این چیزها صحبت می کنند، رخ می دهد.”

نشل گفت که آنچه “واقعا ً به نظر می رسید متاسف کننده” برای او این بود که مدیر مدرسه دانش آموزان را در یک عمل نژادپرستانه تدبیک می کرد.

پس او پرچمی را که این پسرها در دست دارند می نامد، این بازیکنان فوتبال، او پرچم را نژادپرستانه می نامد بنابراین اساساً او می گفت که پسرها بیرون هستند که پرچم نژادپرستانه ای را در اطراف تکون می دهد بدون توجه به اینکه چه چیزی ممکن است به تصاویر پسران یا آینده پسران معنی داشته باشد، حالا به گونه ای برند می شود که مشخصاً قصد شان نبوده است.»

Nashel گفت که او یک بازی بود و نمی تواند به یاد داشته باشید هر کسی اعتراض به پرچم بودن پرواز، تنها که “به نظر می رسید بسیاری از شهر و مدرسه وحدت وجود دارد که در آن شب وجود دارد.” (مرتبط: سان فرانسیسکو پلیس ممنوع از پوشیدن نازک خط آبی صورت ماسک)

A protester stands on a "Blue Lives Matter" flag after the not guilty verdict in the murder trial of Jason Stockley, September 15, 2017. REUTERS/Whitney Curtis

یک معترض پس از حکم گناهکار نبودن در دادگاه قتل جیسون استادلی، ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۷، بر روی پرچم “زندگی آبی” ایستاده است. رویترز/ویتنی کورتیس

پدر و مادر گفت که او “هیچ قصدی” از ظاهر شدن در تلویزیون ملی به صحبت در مورد عذرخواهی مدیر اما آن را “وظیفه خود را به عنوان یک پدر و به عنوان یک شهروند به واقع ایستاده و می گویند آنچه من می گویند.”

من فقط در مورد آزادی بیان صحبت می کنم، من در مورد این ایده صحبت می کنم که ما نباید آنقدر سریع درباره ٔ هم قضاوت کنیم که بر اساس آنچه فرهنگ فعلی به ما می اینطور است.

کسانی که به جنبش ماده زندگی آبی و پرچم خط آبی نازک آن اعتراض می کنند، آن را بر خلاف اهداف ماده زندگی سیاه می بینند.

نظرسنجی که در اواخر ژوئیه منتشر شد نشان داد که 49 درصد از آمریکایی ها معتقدند که فرهنگ لغو شده است بیش از حد دور. نظرسنجی از تعریف فرهنگ لغت لغو فرهنگ استفاده کرد، که آن را «عمل پس گرفتن حمایت از (یا لغو) چهره ها و شرکت های عمومی پس از انجام یا گفته اند چیزی را مورد اعتراض یا توهین آمیز توصیف می کند.»

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im