FATF تحریم ایران بیش از سهل انگاری ترور تامین مالی قوانین

رئیس جمهور روحانی. عکس: AFP

مالی Action Task Force (FATF) تحریم جمعه تهران با بیش از عدم توانایی خود را برای جلوگیری از ترور تامین مالی گفت: watchdog.

در بیانیه صادر شده پس از دیدار در پاریس Financial Action Task Force (FATF) گفت: آن rescinding تعلیق از اقدامات اعطا شده در سال 2016 به وقت تهران به کار بر روی اصلاحات.

FATF “به طور کامل آسانسور تعلیق اقدامات ضد” آن گفت: با استناد به ایران عدم تصویب UNs 2001 پالرمو کنوانسیون مبارزه با جرایم سازمان یافته و تامین مالی تروریستی کنوانسیون.

همچنین خواست FATF عضو و “تمام حوزه های قضایی برای اعمال موثر اقدامات ضد”.

ایران به تنهایی با کره شمالی در یک سیاه FATF که به شدت محدود دسترسی به وام ها و کمک های بین المللی. آژانس 37 کشور و دو منطقه ای سازمان به عنوان اعضای.

ایران دولت امیدوار به نجات و بانکی ایران بعد از ایالات متحده راه می رفت از یک نقطه عطفی 2015 ایران و reimposed فلج کننده تحریم های یک جانبه.

دیگر احزاب به آن معامله — بریتانیا, فرانسه, آلمان, چین و روسیه — به دنبال نجات توافق و حفظ تجارت با ایران, اما نام تهران برای دیدار با FATF مورد نیاز است.

در تلاش برای انجام این کار این دولت پیش نویس اصلاح قوانین با هدف محدود کردن counter-تامین مالی تروریستی و پول شویی.

اما هنوز به تصویب دو کنوانسیون و FATF گفت: ایران تا به حال بیشتر کار را به انجام در جرم تروریستی کمک های مالی شناسایی و انجماد دارایی های تروریستی و به درستی تنظیم نقل و انتقال سیم.

FATF آن را حفظ ایران در “معرض خطر قضایی” لیست سیاه خواهد شد و تصمیم گیری در مراحل بعدی “اگر ایران در ولایات پالرمو و تامین مالی تروریستی کنوانسیون در خط با FATF استاندارد.”

مبارزه با اقدامات شامل ممیزی در ایران بانک ها و شرکت های تابعه و نظارت سختگیرانه تر از معاملات خود را.

“تا زمانی که ایران پیاده سازی اقدامات مورد نیاز به آدرس شناسایی نقص با توجه به مقابله با تأمین مالی تروریسم… FATF باقی خواهد ماند و در رابطه با تامین مالی تروریستی خطر ناشی از ایران و تهدید این شمار به سیستم مالی بین المللی ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>