فرخ متهم Fauci و بیل گیتس از توطئه به ‘کاهش جمعیت زمین’ با کروناویروس واکسن

ملت اسلام رهبر لوئیس فرخ trended در توییتر در روز شنبه پس از او متهم Dr. Anthony Fauci و بیل گیتس از تلاش برای “کاهش جمعیت کره زمین” از طریق توسعه واکسن با هدف پایان دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت کردن در ملت اسلام دفتر مرکزی آن در شیکاگو فرخ خواست رهبران آفریقایی و پیروان خود را به اجتناب از پذیرش واکسن و داروهای توسعه یافته توسط دانشمندان غربی.

“من می گویند به برادران و خواهران من در آفریقا و اگر آنها می آیند تا با یک واکسن مراقب باشید. اجازه ندهید که آنها را واکسینه شما را با تاریخ خود را از خیانت از طریق واکسن از طریق دارو” فرخ گفت: در طول این سخنرانی که او می دهد سالانه در چهارم جولای.

“خود را دارو” 87 ساله firebrand ادامه داد.

این سال را به سخنرانی جلب توجه خاص پس از روباه روح یک بخش از 21st Century Fox, آمد و زیر آتش برای برنامه ریزی به جریان رویداد آنلاین. فرخ دارای سابقه ساخت اظهارات ضد یهودی.

فرخ پیشنهاد تشکیل یک تیم از virologists و اپیدیولوژی به بازرسی هر واکسن در حال توسعه برای مقابله با کروناویروس.

او سپس تحت فشار قرار دادند محبوب اما بی اساس تئوری توطئه که Fauci و گیتس در حال کار بر روی یک واکسن برای اهداف کنترل جمعیت.

“آنها در حال ساخت پول در حال حاضر توطئه به هفت میلیارد و پنج صد میلیون نفر واکسیناسیون.
دکتر Fauci, بیل گیتس و ملیندا — شما می خواهید برای کاهش جمعیت زمین است. چه جهنم به شما که راست ؟ که شما را به نشستن خود را با میلیارد دلار به بحث در مورد که می تواند زندگی می کنند و کسی که باید بمیرد؟” فرخ گفت.

“همین دلیل است که جهان خود را در حال آمدن است به پایان است چرا که شما باید محکوم میلیاردها دلار به مرگ اما خدا در حال حاضر محکومیت شما به مرگ است که شما در حال صدور حکم به دیگران” او ادامه داد. (مرتبط: بیل گیتس نشان می دهد او به Fauci بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن می کند)

فرخ سخنان از نزدیک شبیه به کسانی که از ضد واکسیناسیون فعالان و همچنین برخی از محافظه کاران که وارد اتهامات بی اساس در مورد Fauci را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر.

یکی از محبوب تئوری توطئه است که Fauci است که طولانی مدت از این بیماری همه گیر کوروناویروس با پیشنهاد یک سری از اقتصادی مستندات و اجتماعی فاصله سیاست تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

Fauci شهادت به کنگره در تاریخ 23 ژوئن که او امیدوار است که یک واکسن تهیه شود تا پایان سال است.

دکتر پیتر hotez را بازتوییت کرد یک واکسن دانشمندان در دانشگاه اظهار نظر در فرخ را زخم زبان و اشاره کرد که ضد واکسن تظاهرات برگزار شد در تگزاس در روز شنبه.

Hotez را بازتوییت کرد که در حال کار بر روی یک واکسن برای coronavirus برای سال مبارزه ضد واکسیناسیون فعالان که ادعا می کنند که واکسن مرتبط با اوتیسم در کودکان است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net