فاروق ثانیه Naek نظر گزارش آصف علی زرداری مرگ به عنوان “بی اساس’

سابق رئیس جمهور آصف علی زرداری. — AFP/فایل

کراچی: فاروق ثانیه Naek سابق رئیس جمهور آصف علی زرداری مشاور در روز پنج شنبه را رد کرد و گزارش های اطراف PPP رئیس جمهور مرگ و ادعا کرد که تبلیغات انجام شد در برابر او.

Naek این اظهارات را در حالی که صحبت کردن به رسانه های خارج از دادگاه عالی کراچی رجیستری در طول یک مورد در برابر PPP رهبر Khursheed شاه ،

“گزارش در مورد زرداری مرگ بی اساس است. او دارای چندین بیماری و کمردرد اما او در خانه است چرا که از coronavirus همه گیر” Naik گفت.

وکیل اضافه کرد که دولت و مخالفان باید با هم به پیش نویس قوانین مورد ملی پاسخگویی دفتر (NAB). “من ساخته شده یک پیش نویس از بازنگری در NAB قوانین که با کمیته دائمی که در آن من توصیه می شود که هیچ دستگیری در پایگاه فقط تحقیق و بررسی” او گفت:.

او اضافه کرد که او نیز توصیه می شود لغو بخش 9 NAB قانون است.

در ماه دسامبر سال گذشته ویژه نیمکت از دادگاه عالی اسلام آباد بود به قید وثیقه به رئیس جمهور سابق در زمینه پزشکی در پارک لین و مگا پول شویی موارد فساد.

در وثیقه peal زرداری گفت که او مبتلا به بیماری قلبی و دیابت است.

رئيس جمهور سابق دستگیر شد توسط NAB در 10 ژوئن 2019, پس از لغو قبل از بازداشت به قید وثیقه. در اکتبر 2019, زرداری منتقل شد و از قضایی بازداشت در Adiala زندان راولپندی به پاکستان موسسه علوم پزشکی (PIMS) در اسلام آباد پس از سلامت او رو به وخامت گذاشته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im