فاروق عبدالله خواستار بازگرداندن استقلال به J&K پین امید SC

توسط PTI

دهلی نو: به عنوان ابطال جامو و کشمیر را در وضعیت ویژه ای قرار است برای تکمیل یک سال در اوت 5, رئیس سابق وزیر فاروق عبدالله روز یکشنبه به نام برای مرمت آن استقلال و امیدوار دیوان عالی کشور خواهد رندر عدالت با توجه به پایین لغو ماده 370 مقررات.

در رسانه ها مصاحبه پس از abrogation از ماده 370 قانون اساسی به پایان رسید که در سابق دولت, ویژه, وضعیت, عبدالله 82 گفت PTI که حزب او در ادامه به مسابقه این تغییرات را از طریق تمام دموکراتیک.

این تغییرات بودند یک “خیانت” اعتماد reposed توسط مردم جامو و کشمیر زمانی که دولت ملحق شده به اتحادیه هند, او گفت:.

این مرکز تا به حال لغو قانون وضعیت ویژه در آگوست 5 سال گذشته گفت: ماده 370 متوقف شده بود توسعه جامو و کشمیر مانع مناسب آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و رشد صنایع علاوه بر کمک در مهار تروریسم است.

همایش ملی (NC) که عبدالله رئیس جمهور است نصب شده یک چالش قانونی در دیوان عالی کشور به abrogation از ماده 370 و کنده کاری از دو اتحادیه در مناطق جامو و کشمیر و لاداخ از سابق دولت است.

این قانون توسط پارلمان تصویب و پس از آن سفارشات صادر شده توسط رئیس جمهور شد “خلاف قانون اساسی” آن فرستاده شده در دادگاه راس است که راه اندازی پنج عضو نیمکت به شنیدن این موضوع.

“به عنوان یک حزب سیاسی است اما طبیعی است که ما را حفظ خواهد کرد و مردم آگاهانه در مورد آنچه ما انجام می دهند به عدالت است. ما بسیار روشن است که ما را قبول نمی کند تغییرات اجباری در ایالات متحده ادامه خواهد داد و به مخالفت با آنها گفت:” جانباز رهبر است که دستگیر شد ساعت قبل از ماده 370 مقررات scrapped در آگوست 5 و صرف بیش از هفت ماه در بازداشت است.

عبدالله که در خدمت سه نظر به عنوان مرز دولت وزیر گفت: “ما مبارزه برای حقوق ما مبارزه برای حقوق ما در دموکراتیک. ما هرگز استفاده از اسلحه ما هرگز روش استفاده می شود که نه قانون اساسی. ما دموکراتیک حزب اصلی و استفاده از تمام دموکراتیک به معنی در اختیار ما است.”

توصیف تغییرات به عنوان “vishwasghat” (خیانت اعتماد) reposed توسط مردم جامو و کشمیر در زمان الحاق او گفت: “اعتماد ما به reposed در دهلی نو رسیده به صفر.”

“وجود دارد از دست دادن اعتماد و دهلی نو برای بازسازی اعتماد است. که اعتماد خواهد آمد تنها زمانی که استقلال دوباره بازسازی شده است و دیگر تغییرات معکوس. است که باید انجام شود” عبدالله ” یک عضو Lok سبها گفت.

“چه اتفاقی افتاد مایه تاسف است. آنها (مرکز) گفت: J و K پیشرفت خواهد کرد پس این چیز (ماده 370) حذف شده است ستیزه جویی خواهد شد ناپدید می شوند. من می خواهم به درخواست کسانی که مردم به ستیزه جویی ناپدید شد ؟ این افزایش به جای کاهش یافته است. هر توسعه ؟ صفر توسعه است. هر آنچه که ما تا به حال ما از دست داده اند حتی که” او گفت:.

توضیح حزب خود تصمیم به حرکت دیوان عالی کشور, عبدالله گفت: “ما به دنبال عدالت از بالاترین دادگاه از زمین به دلیل ایمان ما در قوه قضائیه. ما امیدواریم که عدالت ارائه خواهد شد به ما.”

او تاکید کرد که استقلال باید ترمیم شود به جامو و کشمیر و دیگر تغییرات باید معکوس شود.

“ما به دنبال به جلو به دیوان عالی کشور است.”

عبدالله گفت: مردم جامو و کشمیر دچار دهه با توجه به ستیزه جویی قبل از “ضربه اوت 5” به دنبال آن COVID-19 بیماری همه گیر.

“ما به شدت نیاز به صلح بلکه مرمت ما افتخار و عزت دور گرفته شده و بدون مشورت با مردم بیشتر تحت تاثیر تغییرات شدید,” او اضافه شده است.

پرسید: اگر او می خواهد شرکت در انتخابات به مجمع به احتمال زیاد برگزار می شود, در سال آینده, NC جمهور گفت: آن را برای او تصمیم بگیرند اما تماس خواهد گرفته شده توسط حزب کار این کمیته است.

“هنگامی که این وضعیت می آید ما با هم نشستن و دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

عبدالله به شدت بحرانی جدید اقامتگاه قوانین جامو و کشمیر و گفت: NC همیشه می ترسید وجود دارد خواهد بود تلاش برای تغییر آن جمعیت شناسی.

“در حال حاضر ترس ما درست است. ما در حال رفتن به مبارزه با آن,” او اضافه شده است.

در مورد تحدید حدود کمیسیون تنظیم اخیرا دوباره قرعه کشی مونتاژ حوزه عبدالله گفت: NC تا به حال آن را تحریم وی از سوی مامورین که نیت بی جی پی به رهبری دولت در مرکز بودند خوب نیست.

“تحدید حدود از ورزش می شود انجام شد در 2026 همراه با بقیه کشور است. آنچه که ضرورت انجام آن در حال حاضر ؟ این جایی است که ما از ترس است که نیت خود را خوب نیست,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im