Farogh Nasim میگه هیچ NRO داده شده به جاسوسی Khulbhushan Jadhav

Farogh نسیم می گوید فرمان مورد Jadhav صادر شد از نظر دیوان بین المللی دادگستری حکم. عکس: فایل

اسلام آباد: به زودی پس از ادای سوگند به عنوان فدرال وزیر Farogh Naseem وارد مجلس ملی در روز جمعه گفت: نمایندگان مجلس که به دولت داده نشده است هر گونه سازش — شبیه به آشتی ملی سفارش (NRO) — به محکوم هندی جاسوسی Khulbhushan Jadhav.

Naseem وارد شده بود در مجلس از مجلس شورای اسلامی پس از ادای سوگند از رئیس جمهور عارف Alvi برای پاسخ به مخالفان ادعا می کنند که دولت داده بود هر گونه امداد رسانی به خام جاسوسی.

وزیر در سخنرانی خود گفت: فرمان اعلام شد چند هفته پیش برای اجرای حکم دیوان بین المللی دادگستری (ICJ) در مورد هند عامل. او اضافه شد که در آن مسئولیت خود را به همه اطلاع رسانی در مورد “حقایق” مربوط به این مورد است.

وزیر گفت: Jadhav دستگیر شد, در مارس 3, 2016 و PML-N-رهبری دولت در آن زمان تصمیم گرفته بود نه به اعطای دسترسی کنسولی به جاسوسی. او افزود که PML-N دولت داده نشده بود دسترسی کنسولی به عنوان Jadhav گرفتار شد برای جاسوسی در پاکستان است.

وزیر گفت که در 8 مه سال 2017 هند تا به حال ثبت یک مورد در ICJ و التماس کرد دادگاه به طور مستقیم پاکستان به انتشار Jadhav. او افزود که دیوان بین المللی دادگستری را رد کرد هند تجدید نظر شود اما کارگردانی پاکستان به اعطای دسترسی کنسولی به او.

“فرمان صادر شد که از نظر دیوان بین المللی دادگستری حکم. این فرمان است نه یک NRO. این NRO صادر شده توسط مشرف” گفت: وزیر. او اضافه کرد که اگر پاکستان تا به حال داده نشده دسترسی کنسولی به هند پس از آن دهلی نو را مطرح و در مقابل جهان است.

“اگر فرمان نمی آورد سپس به هند رفته اند به شورای امنیت سازمان ملل. پاکستان قطع هند به دست آوردن فرمان” گفت: Naseem اضافه کرد که دهلی نو می خواهم که به دنبال تحریم علیه ما اگر ما تا به حال با صدور فرمان.

“جایی که در آن فرمان که اعتقاد به پایان رسید پرسید:” وزیر اضافه کرد که نه حکم قطع شده است و نه هند جاسوسی داده شده است هر امتیازی است.”

نسیم گفت که دولت نه محدود به اطلاع مخالفان قبل از promulgating فرمان.

Bilawal متهم عمران از دادن NRO به Jadhav

در روز پنج شنبه PPP رئیس بلاول بوتو زرداری تا به حال ادعایی در مجمع ملی که PTI دولت و نخست وزیر عمران خان در تلاش بودند به NRO به Kulbhushan Jadhav.

در یک صاعقه وار سخنرانی در مجمع ملی که در آن یک فرمان اخیر مربوط به محکوم به جاسوسی Jadhav درخواست تجدید نظر در برابر دادگاه نظامی حکم بود که مورد بحث قرار قرائتی گفت که نخست وزیر از یک روز بوده است و گفت که او نمی خواهد به هر NRO به هر کسی.

“مقدار NROs PM عمران, داد, در تاریخ پاکستان هیچ دیکتاتور و یا رهبر است [تا کنون] داده شده گفت:” PPP رهبر اضافه کرد که زمانی که سنا در زمان این موضوع از جاسوسی دولت با صدور یک فرمان در این زمینه است.

او همچنین در پاسخ به بیانیه های قبلی از یک توافق هسته ای سناتور و وزیر شیرین مزاری که گفت که PTI (زمانی که در مخالفت با) گرفته شده بود یک موضع در برابر پذیرش صلاحیت دیوان بین المللی دادگستری در مورد.

“اگر شما تصدیق صلاحیت دادگاه های بین المللی این بدان معنا نیست که شما به NRO از طریق پاکستان قوانین به جاسوسی ،” retorted قرائتی به عنوان مخالفت اعضای کوبید میز خود در تصویب.

Bilawal تا به حال مورد انتقاد دولت پس از وزارت امور خارجه به مقامات گفت: در اوایل این ماه که هندی جاسوسی Kulbhushan Jadhav داده شده است تازه فرصت توسط پاکستان به فایل نقد و بررسی دادخواست علیه او حکم و محکومیت و نیز به اشتراک گذاشته شده است که این کشور تا به حال تصویب یک ویژه فرمان برای او را به انجام این کار.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اسلام آباد FO مدیر کل آسیای جنوبی زاهد حافظ و اضافی دادستان کل احمد عرفان توضیح داد که پاکستان گرفته شده است تمام اقدامات لازم را طبق تصمیم دیوان بین المللی دادگستری و کشور را قانون اجازه داده برای بررسی این تصمیم از شروع.

بررسی و تجدید نظر دادخواست می تواند ظ توسط Jadhav خود را از نظر قانونی-نماینده مجاز یا یک افسر کنسولی از کمیسیون عالی در دادگاه عالی اسلام آباد, حافظ, گفت:, و اضافه کرد که پاکستان تا به حال ارائه شده برای کمک به تنظیم یک نماینده قانونی برای جاسوسی.

او توضیح داد که پاکستان تا به حال در 20 مه تصویب ICJ بررسی و آشتی فرمان زیر که بررسی دادخواست ممکن است فرستاده شده به IHC ظرف 60 روز از این قانون که به اثر.

60 روز زمان محدود تا به حال به پایان رسید و در جولای 19.

“فرمانده Kulbushan Jadhav یا وکیل او ممکن است یک فایل رحمت تجدید نظر شود. [او] ارائه شد در 17 ژوئن سال 2020 به یک فایل نقد و بررسی دادخواست اما او کاهش یافته است” این مقامات گفته بود.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>