فریدآباد آزمایشگاه تست بسته پس از 70 درصد کارکنان آزمون COVID-19 مثبت

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: پاتولوژی آزمون آزمایشگاه ESI بیمارستان در فریدآباد مرز دهلی نو و در National Capital Region (NCR) بسته شده است پس از بیش از 70 درصد از آن تکنسین آزمایشگاه یافت شد Covid-19 مثبت است.

معاون عمران, جراح, Dr Ram, Bhagat گفت که آزمایش های پزشکی در اختصاص داده شده Covid-19 مرکز درمان خواهد رزومه تنها پس از القای کارکنان جدید.

آزمایشگاه در ESI بیمارستان تعطیل شد سه روز پیش و مجموعه ای از تست نمونه از بيماران مشکوک نیز به حالت تعلیق پس از تعداد قابل توجهی از تکنسین ها در تاسیسات یافت شد شما با coronavirus.

این بیمارستان در حال حاضر گرفتن نمونه های آزمایش در یک مرکز در Nalhar و یک جای دیگر در شهرستان.

با توجه به منابع برخی از بیماران ارائه شده اند جعلی آدرس و شماره تلفن همراه در آزمایشگاه های خصوصی قبل از تست و نتیجه را نمی توان پیش بینی کرد.

در حال حاضر دولت های منطقه از هر دو Gurugram و فریدآباد ساخته شده اند OTP نسل در ثبت شماره تلفن همراه اجباری قبل از جمع آوری نمونه.

در ضمن Covid عفونت شمارش در هاریانا در جمعه لمس 6,334 با Gurugram به تنهایی گردآوری 2,922 موارد است. Gurugram در میان چهار منطقه در کشور است که باید ثبت حداکثر تعداد موارد پس از مارس 18 مستند.

همانطور که در پزشکی بولتن صادر شده توسط دولت در جمعه تجمعی تعداد موارد مثبت در دولت بود 6,334 با 366 مورد موارد جدید گزارش روز جمعه.

تا حالا 2,475 بیماران مرخص شده در حالی که 70 مردم باید در برابر این ویروس در دولت است. این زمان دو برابر شدن نرخ در دولت هشت روز.

در Gurugram, 186 تازه موارد گزارش شده در روز جمعه.

در حالی که فریدآباد ثبت 57 جدید موارد سونیپات نوح و ژججر مناطق هم مرز با سرمایه های ملی ثبت شده 31 پنج و سه تازه موارد بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im