Faraz ادعای مخالفان می خواهد به مذاکره در دستور کار شخصی در مذاکرات بیش از NAB قوانین

Faraz ادعای مخالفان می خواهد به مذاکره در دستور کار شخصی در مذاکرات بیش از NAB قوانین

فدرال اطلاعات وزیر سناتور شبلي Faraz ادعا شده در روز چهارشنبه که مخالفان می خواهد به مذاکره در آن “دستور کار شخصی” در حال انجام مذاکرات با دولت بر پاسخگویی قوانین کشور است.

“این ممکن نیست که دولت را به یک آشتی ملی سفارش (NRO)” گفت: Faraz در حالی که صحبت کردن به رسانه ها در لاهور پس از جلسه پنجاب وزیر عثمان Buzdar. او افزود که نخست وزیر عمران خان را نمی خواهد تحت فشار توسط مخالفان.

وزیر با اشاره به مذاکرات در حال انجام گفت که آن را نمی ممکن است که در زندان هستند و بسته به دستور محکوم است. او اضافه کرد که کسانی که تبدیل به سیاسی “بیکار” را دستور کار خود را.

Faraz در حالی که گرفتن یک تطبیق نسبت PPP رئیس بلاول بوتو زرداری گفت که او باید مراقبت از سند به عنوان او خود را تبدیل افغانستان به یک منطقه ای یک. او همچنین گفته است که مصطفی قربانی ملی در دستور کار خود “منافع شخصی”.

اپوزیسیون و دولت در حال مذاکره با یکدیگر برای ایجاد اصلاحات در پاسخگویی قوانین کشور و دیگر قانون مهم.

شورای ملی سخنران اسد Qaiser تشکیل یک کمیته پارلمانی در قانون گذاری, کسب و کار تحت ریاست وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی برای مقابله با این موضوع مهم است.

جلسه کمیته برنامه ریزی شده بود برای پنج شنبه اما نمی تواند برگزار شد به عنوان مخالف تحریم آن است. مخالفان تا به حال تحریم جلسه بعد — در یک جلسه رسمی در بلندگو مجلسی — دولت گفت: مخالفان که پیشنهادات خود را به ناب قوانین قابل قبول برای حزب حاکم.

منابع گفت: پس از بحث مخالفت اعضای راه می رفت خارج از جلسه رسمی و اعلام کرد که به تحریم جلسات کمیته.

بعد از آن اعضای دولت در این کمیته منتظر مخالفان برای 30 دقیقه قبل از adjourning جلسه بدون هیچ گونه رسیدگی است.

نخست وزیر سابق شهيد Khaqan عباسی به رسانه ها گفت که هیچ توجیهی برای حضور در این نشست به عنوان دولت غیر جدی است. او گفت که پاکستان حزب مردم (PPP) و پاکستان مسلم لیگ-N (PML-N) باید یکسان موقعیت.

قانون وزیر Farogh نسیم گفت: بن بست همچنان در مجلس در کمیته قانون گذاری و کسب و کار است که مخالفان می خواستم NAB نه به دستگیری هر کسی مگر اینکه محکوم و همچنین می خواستم از اجرای این قانون از 16 نوامبر سال 1999.

“آنها همچنین می خواستم ناب به موارد تنها اگر کسی مرتکب جرم در پنج سال گذشته,” او گفت:, و اضافه کرد که مخالفان خواسته بودند در برابر دولت روایت در پاسخگویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>