فن های مورد علاقه هری پاتر و شاهزاده آماده به نوار عنوان سلطنتی ‘شاهزاده؟’

فن های مورد علاقه هری پاتر و شاهزاده آماده به نوار عنوان سلطنتی ‘شاهزاده؟’

Meghan Markle و هری پاتر و شاهزاده سلطنتی معضل رسما شروع به آمدن به نزدیک در این نقطه است. اگر بینندگان به تماس سوار پر از دست انداز’ آن را احتمالا خواهد بود کتمان حقیقت است.

یکی از چند چیز مهم را توجه داشته باشید از پست Megxit شکست مفتضحانه است که سابق سلطنتی را در حال حاضر به طور دائم لذت بردن از زندگی خود را در کانادا پس از از دست دادن خود را در “ساسکس سلطنتی” علامت تجاری.

هرچند که به نظر نمی رسد به همه, به تازگی به عنوان شاهزاده کاهش یافته است یک بمب در رویال طرفداران او نشان داد که او آرزوهای خود را به دیگر شناخته شده به عنوان “شاهزاده” در هر نشریه یا ظاهر عمومی.

به گیج کننده است که این درخواست ممکن است به نظر می رسد پرنس هری در حال حاضر درخواست اعضای عمومی برای اشاره به او را به عنوان صرفا ” هری ” از هم اکنون در.

همه از این خبر جلو آمد در طول شاهزاده هری ظاهر در یک کنفرانس گردشگری در ادینبورگ توسط عایشه Hazarika. قبل از او پا را در مرحله شاهزاده شفافی درخواست خود را.

میزبان این رویداد معرفی شاهزاده هری گفت: “او می خواهد به گفتن چند کلمه به پا زدن شروع روز و او را روشن ساخته است که ما همه فقط به او” هری.’ بنابراین خانم ها و آقایان لطفا به بزرگ اسکاتلند خوش آمدید به هری.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im