خانواده سه کشته و شش مجروح در cloudburst در Uttarakhand را Pithoragarh منطقه

توسط PTI

PITHORAGARH: یک خانواده سه کشته و شش نفر دیگر مجروح به عنوان یک cloudburst آمار دو روستاهای مجاور در Uttarakhand را Pithoragarh منطقه در روز دوشنبه خبر داد. آنها گفتند که یازده نفر نیز گزارش شده است.

شعر سینگ همسرش Govindi Devi و دختر Kumari Mamta کشته شدند پس از خانه خود را در Gaila Pattharkot ایجاد کرد مجوف به دلیل باران های سنگین باعث cloudburst. این حادثه حوالی 2 بعد از ظهر زمانی که خانواده بود سریع خواب, Pithoragarh منطقه دادرس (DM) VK Jogdande به خبرنگاران گفت:.

او گفت که دو تا از بدن بازیافت شده است در حالی که جستجو برای سوم در جریان است. “پنج نفر دیگر زخمی شدند, در روستا,” او گفت:. یک نفر را نجات دادند در تانگا ایجاد کرد و او گفت: مقامات که 11 نفر دیگر شسته در یک ورم پاى, Jogdande گفت.

این دو روستا سقوط در Bangapani زیر تقسیم Pithoragarh. امداد و نجات عملیات راه اندازی شده است توسط پلیس و وزارت امور خارجه در واکنش به این فاجعه نیروی (SDRF) پرسنل با کمک از مردم محلی DM گفت.

دو دیگر روستاهای بتا و Sirtaul بودند همچنین آمار cloudburst و در نتیجه آسیب به پنج خانه. گاو نیز کشته شدند در این دو روستا گفت. SDRF بازرس کل سانجی Gunjyal گفت: یک هلیکوپتر نیز به خدمات فشرده برای کمک به تلاش های نجات که مانع بد آب و هوا.

وزیر Trivendra سینگ Rawat ابراز غم و اندوه را در از دست دادن زندگی در این حادثه. “این Pithoragarh منطقه بازپرس خواسته شده است تا اطمینان حاصل شود که کمک به خانواده های آسیب دیده در اولین. اضافی تیم SDRF پرسنل نیز در حال ارسال به منطقه آسیب دیده به طوری که جستجو برای از دست رفته مردم انجام شده است در جای پای جنگ,” او گفت: در بیانیه صادر شده در دهرادون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>