واقعیت بررسی: این 9 سیاستمداران دموکرات متولد 9 ماه پس از سال 1947 Roswell UFO Incident?

یک تصویر مشترک در Facebook ادعا می کند نه برجسته سیاستمداران دموکرات متولد شد در ماه آوریل سال 1948 نه ماه پس از قرار 1947 سقوط بشقاب پرنده در راسول نیومکزیکو.

حکم: غلط

هیچ یک از سیاستمداران ذکر شده متولد شدند در مارس 1948.

واقعیت را بررسی کنید:

ناشناس باقی مانده از یک تصادف-سایت بازیافت شد از یک مزرعه در نزدیکی راسول در ژوئن 1947 با ارتش ایالات متحده اعلام کرد که آن بهبود حال “پرواز دیسک” اما بعد گفت: باقی مانده از یک ارتفاع بالا و آب و هوا, بالون, به گزارش آسوشیتد پرس. در دهه 1990 نیروی هوایی منتشر شد گزارش به این نتیجه رسیدند که به احتمال زیاد منبع خرابه شد “با بالون-راه اندازی طبقه بندی شده دولت پروژه طراحی شده برای تعیین دولت از شوروی سلاح های هسته ای تحقیق” در هر دولت پاسخگویی دفتر گزارش.

تئوری های توطئه در مورد موجودات فرازمینی دولت و حادثه راسول گردش اند آنجا. از Facebook پست مدعی است که نه سیاستمداران دموکرات متولد شد نه ماه پس از حادثه, در مارس 1948: سابق ال گور معاون رئيس جمهور سابق وزرای امور خارجه هیلاری کلینتون و جان کری رئیس جمهور سابق بیل کلینتون سابق ورمونت رژیم صهیونیستی است. Howard Dean, مجلس نانسی پلوسی کالیفرنیا ایالت و سناتور ” دایان فاینستاین, رهبر اقلیت سنا چاک شومر و سابق ایالت کالیفرنیا باربارا باکسر.

“ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که بیگانگان نژاد با گوسفند و jackasses,” تصویر پس از آن سخنان. “جای تعجب نیست که آنها به حمایت از این لایحه به کمک بیگانگان غیر قانونی.”

اما بر خلاف پست ادعا می کنند هیچ یک از سیاستمداران ذکر شده متولد شدند در مارس 1948. تنها دو گور و دین بود و در واقع به دنیا آمد و در سال 1948 هر چند نه در آن ماه.

با توجه به دانشنامه بریتانیکا در اینجا دقیق تاریخ تولد برای هر سیاستمدار:

دیگر منابع معتبر تایید دانشنامه بریتانیکا را تاریخ تولد برای نه سیاستمداران. (مرتبط: آیا این عکس نشان می دهد جمعیت در ‘طوفان منطقه 51’ رویداد؟)

این اولین بار نیست خود را بررسی کنید واقعیت است برخورد با یک تئوری توطئه در مورد دولت و موجودات فرازمینی. در اوایل ماه مارس ما افشا و خنثی ویروسی است که به دروغ ادعا ایستگاه فضایی بین المللی گرفته شده فیلم از بشقاب پرنده ها در آن livestream.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im