یک تصویر مشترک در Facebook ادعا می کند اولین 23 سناتور شد, اعضای حزب جمهوری خواه.

حکم: غلط

تنها چهار نفر از 10 سناتورها در تاریخ آمریکا جمهوری خواهان هستند.

واقعیت را بررسی کنید:

ویروسی ویژگی های پست یک تصویر بر روی گتی ایماژ به تصویر می کشد اولین بار, سیاه, سناتور ها و اعضای کنگره. “تاریخ است که هرگز آموخت” ادعا می کند به عنوان. “اولین 23 سناتور شد و همه خواهان.”

اما تنها 10 آفریقایی آمریکایی به خدمت در مجلس سنا به تاریخ با توجه به سنا وب سایت. از این 10 نفر تنها چهار نفر از اعضای حزب جمهوری خواه. (مرتبط: آیا ریگان انتصاب اولین بار, سیاه, مشاور امنیت ملی کابینه اسپانیایی عضو؟)

جمهوری خواه ایالت می سی سی پی مشعر Revels شد و اولین بار به خدمت در هر دو مجلس سنا و یا مجلس در سال 1870. پس از گذراندن یک سال استعفا داد و برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از وضعیت دانشگاه شناخته شده و سپس به عنوان Alcorn کشاورزی و مکانیک ،

تام بروس یک سناتور جمهوری خواه برای, می سی سی پی در خدمت از سال 1875 به سال 1881. او اولین سیاه سناتور به خدمت یک دوره کامل از کار و, در فوریه. 14, 1879 شد اولین و تنها فرد متولد شده به عنوان برده به ریاست مجلس سنا با توجه به سیاست.

از سال 1967 تا 1979 جمهوری خواه ایالت ادوارد بروک به عنوان یکی از ماساچوست’ سناتورهای هر زندگینامه دایرکتوری کنگره ایالات متحده. او اولین آمریکایی آفریقایی منتخب به مجلس سنا با رای مردمی به گفته نیویورک تایمز.

جمهوری خواه کارولینای جنوبی, سناتور. Tim Scott خدمت در اتاق فوقانی کنگره از سال 2013. او قبلا به نمایندگی از دولت در مجلس نمایندگان.

شش نفر دیگر از اعضای حزب دموکرات سابق ایالت ایلینوی سنسور. کارول Moseley براون, باراک اوباما و رولاند Burris سابق ایالت ماساچوست ویلیام “Mo” کوان, New Jersey بهداشت ، Cory Booker و کالیفرنیا سن. کامالا هریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو