واقعیت را بررسی کنید: بود مایک پنس در تصویر تکان دادن مؤتلفه پرچم ؟

یک تصویر مشترک در Facebook ظاهرا نشان می دهد معاون رئیس جمهور مایک پنس با تکان دادن مؤتلفه پرچم در میان گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره.

حکم: غلط

به مؤتلفه بود پرچم سوار به تصویر. تصویر اصلی را نشان می دهد پنس برگزاری selfie stick برای گرفتن یک عکس از خود و قانونگذاران جمهوری خواه.

واقعیت را بررسی کنید:

عکس منتشر شده آنلاین همراه با ادعا می کند که پنس دست تکان دادند مؤتلفه در حالی که پرچم flanked توسط گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره پس حداقل تا سال 2017. (مرتبط: آیا آلاباما جشن Robert E. Lee و مارتین لوتر کینگ جونیور در همان روز؟)

بود معاون رئیس جمهور انجام می شود بنابراین آن را برداشت عمده رسانه ها و در عین حال هیچ یک را گزارش کرده اند بر روی آن. دیگر عکس ها از پنس تکان دادن مؤتلفه پرچم در این رویداد ظاهر شده اند در رسانه های اجتماعی و کاخ سفید قرار داده است نمی کردن یک بیانیه است.

تصویر شده است فتوشاپیه. گرفته در سال 2016 عکس اصلی را نشان می دهد با استفاده از یک پنس selfie stick برای گرفتن عکس با اعضای جمهوری خواه کنگره طولانی نیست پس از او رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات ریاست جمهوری 2016.

به تایید آمریکا و حساب توییتر توییتی کردن تصویر در Nov. 17, 2016 با عنوان “متحد.”

جمهوری خواه در واشنگتن Rep. کتی McMorris راجرز توییتی نتیجه عکاسی از خود.

تصویر اصلی انتقاد قرار گرفته بود توسط برخی خود را برای عدم تنوع, با وب سایت Mashable برچسب آن را “سفید عکاسی از همیشه است.” که انتقاد ممکن است الهام گرفته از ایجاد تغییر تصویر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im