واقعیت را بررسی کنید: ویروسی برای آمریکا جو بایدن با استفاده از مسابقه برای توجیه صدور حکم اختلاف برای کرک و کوکائین

یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر ظاهرا نشان می دهد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با استفاده از مسابقه برای توجیه اختلاف در صدور حکم برای کرک و کوکائین است.

حکم: غلط

کلیپ شده است انتخابی ویرایش به حذف کلید متن و غلطی آنچه بایدن گفت. او با انتقاد از صدور حکم نابرابری در یک جرم و جنایت ،

واقعیت را بررسی کنید:

این تصویری که می آید از یک مارس 2019 کمپین توقف در نیوهمشایر مطرح در Facebook و توییتر به تازگی همراه با ادعا می کند که این نشان می دهد که بایدن با استفاده از مسابقه برای توجیه اختلاف در صدور حکم برای کرک و کوکائین است. برای مثال کاربر توییتر @nasescobar316 پیشنهاد بایدن گفت که “کسی که (سیاه و سفید) انجام کرک شد اساسا متفاوت از کسی که (سفید) خرناس کوکائین” در محله های مختلف.

بایدن مواجه شده است و انتقاد برای نقش خود در کمک به تصویب 1994 جرم و جنایت خشونت آمیز کنترل و اجرای قانون و عمل است که تا حد زیادی مورد انتقاد باعث حبس نرخ سنبله با توجه به بورسی. او همچنین به سادگی یک 1986 لایحه که به متهم شده است که برای ایجاد اختلاف در صدور حکم برای کرک و کوکائین و به طور نامتناسبی مردم سیاه و سفید واشنگتن پست گزارش داد.

این ویدئو شده است انتخابی را ویرایش کنید. آن چه غلطی بایدن گفت و برگ های کلیدی متن اطراف سخن گفتن. (مرتبط: تصویری ادعا می کند برای نشان دادن جو بایدن ساخت یک نژادپرست سخن گفتن)

در Facebook live stream از ABC اخبار نمایش خود را کامل سخنرانی بایدن به نظر می رسد در واقع محکوم کردن بخش هایی از لایحه جرم او به هنر و صنعت است. او همچنین توضیح می دهد که برخی از مردم ادعا کرد که مواد مخدر بودند “اساسا متفاوت” نه این که او به آن معتقد بودند.

“این اشتباه بزرگ در جرم و جنایت لایحه با مواد مخدر بود که [سابق دموکرات نیویورک و سناتور.] پت Moynihan و او مرد خوبی شما را به یاد داشته باشید کرک اپیدمی در آمد از باهاما” بایدن گفت: هر جریان زندگی می کنند. “و به ما گفته شد توسط پزشکان در آن زمان است که دلیل آن نفوذ غشاء مغز با سرعت بیشتری این کرک شما هرگز دوباره. آن را اساسا به نوعی متفاوت تر از کسی که در یک محله زیبا مانند این خرناس یک خط از کوکائین را نمی اتوماتیک جمله است.”

کلیپ به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نیز برگ های کلیدی چارچوب بایدن گفت: بلافاصله پس از آن او شده است تلاش برای تغییر است که اندازه گیری از این لایحه. (مرتبط: تصویری مدعی برنی ساندرز ساخت اظهارات نژادپرستانه در مقابل دانش آموزان)

“من در تلاش برای تغییر است که پس از آن به تصویب رسید. هر سال به عنوان سناتور و همچنین به عنوان معاون رئیس جمهور به رئیس جمهور. و به عنوان معاون رئیس جمهور به رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, ما اجازه – هیچ کس نباید در زندان در نظر من می شود.” “هیچ کس نباید در زندان برای یک جرم و جنایت است که یک جرم خشونت.”

بایدن قبلا در مورد این بخش از لایحه جرم در یک اقدام ملی شبکه رویداد در ماه ژانویه 2019.

“این یک اشتباه بزرگ بود که آن را ساخته شده بود” بایدن گفت: با اشاره به ماده است که ایجاد صدور حکم اختلاف بین کرک و کوکائین است. “به ما گفته بودند توسط کارشناسان که کرک شما هرگز به بازگشت آن را به نحوی اساسا متفاوت است. آن است که متفاوت است. اما آن را تا به دام افتاده در یک نسل کامل.”

این بایدن کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de