واقعیت را بررسی کنید: ویروسی برای آمریکا جو بایدن به دنبال زوال عقل در کتاب

یک ویدیو در Facebook ظاهرا نشان می دهد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بررسی کتاب در مورد زوال عقل است.

“من به تحسین جو بایدن حداقل (sic) او را به دنبال در سمت راست کتاب” خواند و عنوان.

حکم: غلط

ثبت نام شده برآمدگي به این ویدئو. این در واقع نشان می دهد بایدن خرید در نوامبر 2012 برای کودکان, کتاب های خواندن برنامه آغاز شده توسط همسر خود.

واقعیت را بررسی کنید:

یک Facebook کاربر ارسال شده در مارس 13 گفته نشان میدهد بایدن به دنبال در کتاب “مغز تمرین برای زوال عقل” بخش. (مرتبط: آیا جو بایدن می گویند: “افرادی که هرگز از مرگش در حال حاضر در حال مرگ از کرونا ویروس,’?)

فیلم های مشابه شده اند گردش در دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی: @conservativehypehouse که در آن نوشته شده در Infinite گفت: “بله, این است که جو بایدن به دنبال کتاب مورد dimentia (sic) “در حالی که کاربر یوتیوب Mavakaga اشاره کرد او شده است می خواهم “گرفتار” انجام این کار است.

اما این ادعا در همه این پست ها نمی نگه دارید تا. ثبت نام با کلمات “مغز تمرین برای زوال عقل” شده بود سوار به یک تصویری از بایدن انجام تعطیلات shopped در Costco در نوامبر 2012. اصلی تصویری که می آید از CBS News, هیچ نشانه ای از هر نوع در بخش که در آن بایدن است بررسی دقیق از طریق کتاب های کودکان.

C-SPAN همچنین تحت پوشش بایدن ظاهر در افتتاح که Costco. در تصویری که بایدن می گوید کسی که صفحه نمایش خاموش است که او “خرید یک دسته از کتاب برای کتاب دوستان در دلاور.” کتاب رفقا یک برنامه فراهم می کند که کتاب برای کودکان کم درآمد آغاز شده توسط جیل, با توجه به لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>