واقعیت را بررسی کنید: ویروسی برای آمریکا 5G تجهیزات با ‘COV-19’ برچسب

یک ویدیو در Facebook بیش از 1100 بار گفته نشان می دهد 5G تجهیزات بی سیم با مارک “COV-19.”

حکم: غلط

مدار هیئت مدیره می آید از یک جعبه تلویزیون. یک سخنگوی باکره رسانه ها گفت: آن را به حال هرگز هر قسمت با “COV-19” برچسب.

واقعیت را بررسی کنید:

در این ویدئو یک فیلم مرد خود صحبت کردن در حالی که با پوشیدن یک کلاه و یک چهره نزدیک به آنچه که به نظر می رسد به یک برج مخابراتی.

“من نمی دانم که بهترین راه برای انجام این کار, اما ما در حال کار احداث 5G دکل در برج مانند یک پشت سر من برای چند هفته گذشته در حالی که هر کس دیگری شده است و مستند” این مرد ادعا می کند. “ما نمی کرک باز این کیت چون ما به صراحت خواسته نمی, اما شاید بهترین چیزی که برای من به شما نشان می دهد.”

او دارای یک مدار با “COV-19” محاط بر یک نقره در گوشه و حدس در مورد هدف خود گفته است که او “به عنوان خوانده شده تمام چیزهای که آنلاین در مورد کوروناویروس و COVID-19.” (مرتبط: ویدئو ویروسی ادعا می کند برای نشان دادن به مردم در چین پاره کردن یک 5G قطب برای جلوگیری COVID-19)

این مدار در سوال این است که یک قطعه از 5G تجهیزات بلکه بخشی از یک مجموعه بالا جعبه تلویزیون با توجه به باکره رسانه سخنگوی لوقا Stallard.

“است که یک هیئت مدیره از بسیار قدیمی مجموعه بالا جعبه تلویزیون و, که, هرگز, ویژه, هر جزء قطعات محاط/مهر/چاپ و یا در غیر این صورت با COV 19,” Stallard گفت: روزانه تماس گیرنده از طریق ایمیل. “آن کاملا بدون ارتباط با هر تلفن همراه شبکه زیرساخت ها از جمله استفاده می شود که برای 5G.”

رویترز گزارش داد که مدار هیئت مدیره می آید از یک باکره رسانه های جعبه کابل که پوشش دیده می شود بر روی کاپوت خودرو در پایان فیلم. بریتانیا شرکت مخابرات از قطع ارائه آن نوع از جعبه تنظیم بالا به مشتریان خود را با توجه به آسوشیتد پرس.

این ادعا که 5G تکنولوژی باعث COVID-19 شده است افشا شده توسط سازمان بهداشت جهانی و کارشناسان دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de